کابین آسانسور شیشه‌ای مدل GS-213

کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213 با طراحی بی نظیر و متریال فوق العاده در جنرال کابین تولید می شود. شما می توانید برای سفارش کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213 با کارشناسان ما در جنرال کابین تماس بگیرید.

ویژگی‌های کابین آسانسور

طراحی مهندسی

طراحی کابین توسط تیم مهندسی قبل از تولید 

متریال درجه یک

استفاده از از باکیفیت ترین متریال در تولید کابین 

پیچ و مهره‌ای بودن

استفاده از پیچ مهره به جای استفاده از جوش 

نقشه‌

تمامی کابین‌ها دارای نقشه مونتاژ و دمونتاژ میباشند

وجه تمایز کابین‌های جنرال‌کابین

 • ● طراحی شده بدون نقطه تیز و ایمن در تمام سطوح و نقاط
  ● درنظر گرفتن رعایت استاندارد نصب آسانسور(آسان و ایمن)
  ●استفاده از ورق ۱٫۵ ، ۲ ، ۲٫۵ میلی متری روغنی فابریک در دیواره ها کابین نسبت به ظرفیت و سرعت
  ●برش کامل با دستگاه لیزر و خم کاری با دستگاه های خم CNC
  ●استفاده از جوش CO² و رنگ الکترواستاتیک در تمام سطوح بصورت کامل
  ●استفاده از پیچ و مهره های استاندارد و آبکاری شده(گیردار ، واشر دار و اتاقی)
  ●مونتاژ و دمونتاژ کامل محصولات با پیچ و مهره مخصوص
  ●قابلیت ارسال به صورت مونتاژ یا دمونتاژ در پالت های چوبی(پالت با استاندارد های صادراتی)
 • قابلیت نصب انواع فلکه در سیستم بندی های مختلف
  ● قابلیت استتفاده از ریل هایT70 – T80 – T90 – T125 – T127

برسی تخصصی کابین آسانسور مدل GS-213

 کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213 با توجه به طراحی مدرن خود مناسب برای ساختمان هایی با نوع کاربری هتل، شرکت ها، پاساژ ها و تمام ساختمان هایی که با المان های مدرن طراحی شده است مناسب می باشد.

طراحی این کابین آسانسور به گونه ای است که تمامی موارد و نکات ایمنی لازم برای آرامش مسافران و سفری راحت در ساختمان، رعایت شده است.

باکس برق

باکس برق استفاده شده برای کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213 در جنرال کابین از جنس چُدن است و در تمامی اتصالات برای جلوگیری از اتصال سیمهای حاوی جریان برق با بدنه کابین از کابل های روکش دار استفاده شده است.

سقف کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213

به علت نیرو های جانبی زیاد در تعادل های بالای کابین، تعادل های استفاده شده در سقف کابین های جنرال کابین از ورق ۴ میلی متری بوده و با لیرز و CNC برش و خم خورده است و این تعادل ها با استفاده از مهره پرچ محکم شده تا هنگام نیاز به راحتی باز شود.

کف کابین

کف کابین آسانسور شیشه‌‌ای مدل GS-213 از ورق ۳ میلی متری ساخته شده که باعث افزایش طول عمر سنگ در برخورد با بافر و یا برخوردهای نا خواسته هنگام نصب کابین می گردد.

سازه کابین شیشه‌‌ای مدل GS-213

سازه های به کار رفته در محصولات جنرال کابین بر اساس سازه های پیچ و مهره ای طراحی شده است. همچنین به دلیل عدم توانایی تشخیص کیفیت در جوش دهی از پیچ و مهره برای کابین های تولیدی جنرال کابین استفاده می شود .

کفشک کمکی

متاسفانه در استانداردهای جاری آسانسور استفاده از کفشک کمکی کابین الزامی نبودع که این امر می تواند باعث خسارت جانی و مالی گردد. اما در جنرال کابین از کفشک های کمکی استفاده شده تا هنگام شکستن کفشک مانع خروج کابین از ریل گردد و جنرال کابین کفشک های کابین خود را از کفشک های وارداتی تحت لیسانس میتسوبیشی ژاپن استفاده میکند

تحلیل FMEA

تمامی سازه ها با استفاده از تجربه و نرم افزار های مهندسی (تحلیل خستگی – تحلیل شکاف -تحلیل استاتیک – تحلیل داینامیک) صورت می پذیرد. به عنوان مثال شفت های مورد استفاده در فلکه های هرزگرد تا ۸ میلیون بار پر و خالی شدن آسانسور با ضریب ایمنی ۴ انتخاب می گردد.(به عنوان مثال تست پایه موتور)

از طریق این فرم با مشاورین ما در ارتباط برقرار کنید

مشاورین ما همواره آماده پاسخگویی به شما هستند …

 
سبد خرید