دکور کابین آسانسور​ مدل دی ایکس

در صورتی که شما می‌خواهید از یک کابین آسانسور عالی در ساختمان‌ خود استفاده کنید، قبل از هر چیز باید کاربری آن را به‌ شکل ویژه بررسی کنید. به‌طور کلی می‌توان از کابین آسانسور دی ایکس در ساختمان‌های اداری، مسکونی و تجاری استفاده نمود. 

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن و اداری

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور دی ایکس

زمانی که تصمیم شما برای خرید کابین آسانسور جدی شد، حتما باید به عامل نوع درب کابین دقت ویژه‌ای داشته باشید. در حال حاضر نوع درب کابین آسانسور، حالت‌های مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. موارد تک درب، دو درب تونلی و دو درب مجاور در ساختمان‌ها به کار می‌روند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت خواهند بود. کابین آسانسور dx برای نمونه‌های تک درب و دو درب تونلی کاملا مناسب خواهد بود. در حال حاضر کابین آسانسور dx بهترین نوع برای موارد تک درب است پس حتما به صورت ویژه از آن بهره ببرید. این نکته را فراموش نکنید که این کابین آسانسور برای دو درب مجاور نیز قابل استفاده نخواهد بود پس به این موضوع دقت کافی را داشته باشید.

متریال سازنده کابین آسانسور دی ایکس

زمانی که شما قصد دارید کابین آسانسور خریداری کنید، قبل از هر چیز باید نگاهی نیز به متریال سازنده آن داشته باشید. کابین آسانسور dx دارای بهترین متریال است که با خرید و نصب آن تا سال‌ها نیازی به خرید دوباره نخواهید داشت. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، در این محصول از پروفیل اکسترود استفاده شده. همچنین شما باید به این مورد دقت داشته باشید که شیشه های به کار رفته در این کابین آسانسور از جنس سکوریت لمینت است که از لحاظ ایمنی و استاندارد بهترین گزینه برای کابین های آسانسور است. همچنین برای تامین روشنایی نیز از نور های زیبا استفاده می‌شود که زیبایی منحصر به فردی به کابین زاها میبخشد. خوشبختانه شرکت جنرال کابین از متریال درجه یک در این کابین آسانسور استفاده کرده است که به همین جهت شما با خیال راحت می‌توانید از آن بهره ببرید.

سنگ کف کابین آسانسور دی ایکس

برای کابین آسانسور دی ایکس میتوان از سنگ کف نجف‌آباد که یکی از بهترین نوع سنگ‌ها محسوب می‌شود استفاده کرد. با توجه به اینکه این سنگ دارای ضخامت ۳ میلی‌متری است، همین موضوع سبب شده تا جذابیت بیشتری نیز داشته باشد. همچنین شما میتوانید با توجه به نوع و رنگ استیل کابین و سلیقه شخصی خود یکی از سنگ های امپرادو، لاشتر و … را انتخاب کنید.

اندازه های دکور کابین آسانسور​ مدل دی ایکس

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید