دکور کابین آسانسور​ مدل G45

ترکیب جذاب و مدرن

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

سری ۱۰۰

برسی تخصصی دکور کابین آسانسور مدل G45

کابین آسانسور از مهمترین بخش های ساختمان است که باعث بالا رفتن ارزش و زیبایی ساختمان می شود و امروزه با توجه به نوع و سبک معماری ساختمان، انتخاب مناسب کابین آسانسور برای ساختمان بسیار پر اهمیت تر از گذشته شده است.

در ادامه به مهمترین ویژگی های دکور کابین آسانسور مدل G45 خواهیم پرداخت.

سبک معماری دکور کابین آسانسور مدل G45

شرکت جنرال کابین باتوجه به این نیاز مهم شروع به طراحی و تولید کابین آسانسور متناسب با نوع سبک معماری و نمای ساختمان کرده. کابین آسانسور مدل G45 با توجه به طراحی مدرن خود، مناسب برای ساختمان های با نوع کاربری هتل ، شرکت ها ، پاساژ ها و تمام ساختمان هایی که با المان های مدرن طراحی شده است مناسب می باشد.

متریال‌ های ساخت دکور کابین آسانسور مدل G45

استیل:

استیل های مورد استفاده از این دکور از نوع ضد زنگ ۳۰۴ نگیر واردانی، از باکیفیترین استیل های موجود در بازار است که با گذر زمان کیفیت خود را حفظ کرده و ظاهر زیبای خودرا از دست نمیدهد و در انواع رنگ های طلایی و دودی و مسی و نقره ای به صورت آینه ای و خشدار تولید شده است.

شیشه ها :

شیشه های مورد استفاده در در این مدل دکور از نوع لمینت سکوریت میباشد تا تمام استاندار ها و ایمنی کامل را دارا باشد؛ این شیشه ها در صورت ضربه به تکه های ریز شکسته میشود اما در جای خود باقی میماند و آسیبی به افراد داخل کابین نمیرسد.

نور :

نور های مورد استفاده در این دکور نور هایی بسیار باکیفیت و با طول عمر بالا و در رنگ های آفتابی و مهتابی و RGB قابل ارائه است و به گونه ای طراحی شده است که که در مواقع نیاز به راحتی قابل تعویض باشد.

سنگ :

سنگ استفاده شده در این دکور از نوع گرانیت مرمریت میباشد و باتوجه به دکور و انتخاب خریدار قابل تعغییر است.(اطلاعات بیشتر)

اندازه های دکور کابین آسانسور مدل G45

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید