به جنرال‌کابین خوش آمدید

جنرال کابین را بشناسید

کارخانه صنعتی جنرال کابین ، تولیدکننده کابین آسانسور و محصولات تخصصی آسانسور از جمله کابین ، کارفریم ، کادر وزنه ، استراکچر اصلی ، شاستی موتور ، کارسلینگ ، براکت و دیگر تجهیزات وابسته آسانسور است و با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از ۲۰۰۰ دستگاه ، در کلاس جهانی تولیدکنندگان این محصولات قرار گرفته است.

تولیدکننده کابین آسانسور

مدیران موسس مجموعه جنرال کابین که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۴ در صنعت طراحی ، تولید و مونتاژ آسانسور شروع کرده اند ، با دانش و تجربه  کافی از صنعت طراحی، ساخت و مونتاژ آسانسور ، تولید محصولی با رویکردی مهندسی و قابل رقابت با برندهای برتر جهانی را آغاز نموده اند.

توان تولید ۲۰۰۰ دستگاه

جنرال کابین متشکل از دو کارخانه تولید کابین آسانسور توان تولید ۲۰۰۰ دستگاه کابین در سال را دارا می باشد.

صادر کننده به اروپا

تولیدات با کیفیت باتوجه به تکنولوژی های روز و قابل رقابت با برند های خارجی باعث شده تا کشور های اروپایی مورد توجه کشور های اروپایی قرار گیرد.

سازه های مهندسی

تمام سازه ها در جنرال کابین توسط نرم افزار های حرفه ای مهندسی طراحی شده و مورد تحلیل و تست قرار میگیرد تا ایمن ترین محصولات را تولید کنیم.

استفاده از ماشین آلات صنعتی

جنرال کابین با استفاده از ماشین آلات پیشرفته CNC برش و خم مانند لیزر و پانچ و برک و با تکیه بر توان مهندسی خود با کیفیت ترین محصولات را تولید نموده.

اقدامات و اهداف

  • ساماندهی و ایجاد فضای رقابتی مثبت و روبه پیشرفت در صنعت تولید کابین و تجهیزات وابسته آسانسور
  • جایگزینی فرهنگ تولید کارخانه ای ، بهینه و مهندسی با تولیدات کارگاهی و سنتی
  • انتقال و به کارگیری دانش ، تکنولوژی و  ماشین آلات پیشرفته دنیا
  • تولیدکننده کابین آسانسور بهینه و استفاده حداکثری از توان مهندسی در تمام سطوح سازمان
  • ارتقای سطح فنی و مهندسی در تولید کابین و قطعات وابسته

فعالیت های اخیر جنرال کابین

سخن آخر

تلاش این مجموعه در جهت ارتقاء و ماندگاری نام و برند تجاری جنرال کابین در سطح اول محصولات آسانسور خواهد بود . این هدف در تمامی سطوح سازمان در اولویت قرار دارد ، سالها تجربه در تولید بهترین محصولات و رعایت اصول مهندسی در اجرا و ارائه خدمات مهندسی ، ما را به شریکی مطمئن و همیشگی برای مشتریان تبدیل کرده که بزرگترین سرمایه کاری و مایه فخر و مباهات است . ما این اعتماد را همواره قدردانیم و با عرضه محصولاتی نوین و زیبا از آن مراقبت خواهیم کرد.

سبد خرید