جنرال کابین » قیمت کابین آسانسور – کابین آسانسور

زمان مطالعه : 10 دقیقه

قیمت کابین آسانسور

کابین آسانسور یکی از مهم‌ترین اجزای یک آسانسور محسوب می‌شود. از آن‌جایی که مسافران به صورت مستقیم با این بخش در ارتباط هستند، انتخاب و خرید یک کابین مناسب، برای مدیران ساختمان، از نان شب هم واجب‌تر است. با این‌حال، قیمت کابین آسانسور یکی از دغدغه‌های همیشگی این عزیزان به شمار می‎‌رود. از یک طرف تنوع و گستردگی مدل‌‎های کابین و از طرف دیگر مواد اولیه به کار رفته، باعث شده‌‌اند تا خریداران با یک طیف گسترده از قیمت‌های مختلف مواجه شوند.

برای اینکه شما بتوانید یک ساختمان چند طبقه را احداث کنید، به تجهیزات زیادی نیاز دارید که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. کابین آسانسور یکی از همین موارد است که باید در خرید آن، نهایت دقت ممکن را انجام دهید. خوشبختانه شرکت جنرال کابین به‌صورت تخصصی و مهندسی شده در حال تولید این محصول است. برای اینکه شما بتوانید آگاهی بیشتری درباره کابین آسانسور و تجهیزات وابسته آن به دست بیاورید، حتماً این مطلب را در سایت جنرال کابین را تا انتها مطالعه کنید.

قیمت کابین آسانسور یکی از مواردی است که بسیاری از کارفرمایان به آن توجه زیادی دارند و به همین دلیل، در انتخاب بهترین کابین آسانسور دچار تردید می شوند. اگر شما هم در انتخاب کابین آسانسور مردد شده‌اید و نمی‌دانید دلیل این تنوع و گستردگی قیمت این محصول چیست، جای درستی آمده‌اید! ما در جنرال کابین از همان ابتدای کار در کنار شما هستیم و با توجه به نیازهایتان، بهترین و مناسب‌ترین قیمت کابین آسانسور را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم. اما قبل از آن، باید با انواع کابین آسانسور و قطعات به کار رفته در ساخت هر کدام از آن‌ها، بیشتر آشنا شوید.

کابین آسانسور چیست؟

کابین آسانسور به اتاقکی گفته می‌شود که افراد یا بارها در آن به‌صورت امن قرار می‌گیرند و به‌صورت امن جابجا می‌شوند. نکته بعدی که باید به آن دقت کنید میزان ظرفیت کابین آسانسور است که با توجه به شرایط موجود ،دچار تغییراتی خواهد شد. کابین آسانسور با توجه به فرمانی که از سمت فرد صادر می‌شود بین طبقات حرکت می‌کند و به آسانی جابجا می‌شود. در داخل هر کابین آسانسور، یک فضای مخصوص برای تهویه آسانسور قرار داده شده است تا فضا بسته و محدود نباشد؛ همچنین در بعضی کابین ها  یک درب اضطراری ویژه نیز در نظر گرفته می‌شود تا در صورت لزوم بتوان از آن استفاده کرد. همه این بخش‌ها باید به‌صورت ویژه در کابین آسانسور قرار بگیرد. با توجه به اینکه جنرال کابین بهترین محصولات در این صنعت را عرضه می‌کند، بسیاری از مشتریان رضایت زیادی از محصولات آن دارند.

انواع قطعات کابین آسانسور

کابین آسانسور از چه اجزایی تشکیل شده است؟

کابین آسانسور یک سازه چندبخشی است که شامل قسمت‌های مختلفی است. هر بخش از کابین، دارای اهمیت خاص خود است که باید به آن اهمیت دهید. به‌صورت کلی کابین آسانسور به سه بخش چهارچوب، دیواره و سکوی حمل تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام از آن‌ها دارای اهمیت خاص خود هستند. شناخت درست اجزا کابین آسانسور بسیار مهم است که باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشید. برای آشنایی بیشتر شما در این مورد، بهتر است که این مطلب از جنرال کابین را تا انتها دنبال کنید.

انواع مدل های یوک

یوک؛ عامل اتصال کابین به سیم بکسل

به چهارچوب اصلی کابین آسانسور، یوک نیز گفته می‌شود که در نوع خود بسیار حائز اهمیت است. در واقع چهارچوب است که کل کابین را دربرمی‌گیرد. نکته مهم این است که یوک به دو بخش بالا و پایین تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام از آن‌ها، نقش خاص خود را ایفا می‌کنند. این موضوع را بدانید که یوک، وزن بار و مسافر را به‌صورت مستقیم به سیم بکسل‌ها انتقال می‌دهد تا از این طریق حرکت آسانسور به‌راحتی صورت بگیرد.

انواع مدل های کاراسلینگ

کاراسلینگ؛ استحکام و دقت حرکت

در واقع به یوک کابین در آسانسور های هیدرولیک غیر مستقیم و کابین های دو درب مجاور  car sling می گویندکاراسلینگ جلوگیری میکند از لرزش های ناگهانی و صداهای ناهنجار در هنگام کارکردن آسانسور می شود. کاراسلینگ دارای سیستم پاراشوت یا همان ترمز اظطرای است که در زیر کابین تعبیه شده است و تمامی قطعات را برای نصب جک همراه دارد

اهمیت ویژه کف کابین آسانسور

یکی از مواردی که کمتر کسی به آن توجه می‌کند، کف آسانسور است. سایز این قسمت نیز با توجه به عرض و عمق کابین سنجیده می‌شود که باید این نکته را در نظر گرفت. معمولاً برای پوشاندن این بخش از روکش PVC یا سنگ بهره می‌برند که هرکدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. نکته مهم درباره کف کابین آسانسور، این است که باید قدرت ضربه‌گیری بالایی داشته باشد. همچنین کف کابین باید به‌گونه‌ای ساخته شود که از تمام بخش کابین محکم تر باشد و نیروی زیادی را تحمل کند.

کاربردهای سقف کابین

قسمت سقف کابین آسانسور نیز بسیار مهم است و بخش‌های مختلفی در آن قرار گرفته است. روشنایی آسانسور به‌صورت مستقیم در قسمت سقف قرار داده می‌شود تا کار تأمین نور را انجام دهد. همچنین تهویه نیز در این بخش قرار داده شده است که باعث تازه شدن هوای داخل کابین خواهد شد. به‌صورت کلی سقف باید به شکلی ساخته شود که حداقل بتواند وزن دو نفر را تحمل کند. درب اضطراری نیز در یک بخش خاص از سقف قرار می‌گیرد.

انواع کابین آسانسور

کابین آسانسور با توجه به جنس ماده‌ای که در ساخت آن به کار رفته است، به انواع مدل‌های زیر بخش‌بندی می‌شود:

 • کـابین آسانسور استیل
 • کابین آسانسور شیشه‌ای (پانوراما)
 • کابین آسانسور چوبی (MDF)
 • آسانسور نیمه استیل (ترکیب استیل و ورقه‌های ام دی اف)

در حقیقت مهم‌ترین عامل تاثیر گذار در قیمت کابین آسانسور جنس ماده به کار رفته در ساخت آن است. به صورت کلی، می‌توان گفت که کابین‌های چوبی ارزان‌ترین و مدل‌های شیشه‌ای، گران‌ترین کابین آسانسور محسوب می‌شوند.

البته اندازه و ابعاد کابین هم در برآورد قیمت نهایی آن، تاثیر مستقیم دارد.

قیمت کابین آسانسور استیل

کـابین استیل به صورت کامل از ورقه‌های استیل ساخته می‌شود. این کابین‌ها در حال حاضر بیش از سایر انوع کابین آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در ساختمان‌هایی که آسانسور در معرض مستقیم نور خورشید قرار دارد، نمی‌توانید از این کابین استفاده کنید.

علاوه بر این، کابین استیل ممکن است در محیط‌هایی با رطوبت بالا، در معرض زنگ زدن قرار می‌گیرند.

کابین آسانسور استیل در رنگ‌های مختلف (طلایی، نقره‌ای، دودی و …) و طرح‌های گوناگون (خشدار، میرور، گندمی و …) طراحی می‌شود.

انتخاب رنگ و طرح کابین آسانسور استیل، به سلیقه شخصی مالک و هم‌چنین نما و ظاهر کلی ساختمان بستگی دارد.

در صورتی که در ساخت کابین از ورقه‌های ام دی اف در کنار ورقه‌های استیل استفاده شود، به آن کابین نیمه استیل گفته می‌شود.

قیمت کابین شیشه ای

کابین‌های شیشه‌ای با زاویه دید ۳۶۰ درجه (پانوراما) در ساختمان‌ها و برج‌های تجاری و مسکونی لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابین‌ها در دو طرح مربعی و گرد طراحی شده و در ساختمان نصب می‌شوند. به دلیل به کار رفتن لمینت در ساخت کابین‌های شیشه‌ای، این محصولات از امنیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

نوع دیگری از کابین‌های آسانسور که به کابین چوبی یا MDF مشهور هستند، در سالیان اخیر با استقبال زیاد مشتریان مواجه شده‌اند. در ساخت این کابین‌ها از ورقه‌های MDF استفاده می‌شود و این موضوع، علاوه بر کاهش وزن کابین، به پایین آمدن قیمت آن هم کمک می‌کند.

راه اندازی انواع کابین آسانسور

انتخاب نوع کابین آسانسور، به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع کاربری آسانسور (مسافری یا باربری)، اندازه و ارتفاع ساختمان، وضعیت آب و هوایی، طراحی نمای ساختمان، بودجه در نظر گرفته شده برای راه‌اندازی آسانسور، سلیقه مالک ساختمان و … از جمله فاکتورهایی هستند که می‌توانند در انتخاب نوع کابین، تاثیر مستقیم داشته باشند.

بهترین راه برای انتخاب یک کابین آسانسور مناسب، کسب اطلاعات و مشاوره‌های لازم از کارشناسان شرکت جنرال کابین است. ما با در نظر گرفتن تمامی جوانب و بررسی فاکتورهای تاثیر گذار، در نهایت یک کابین متناسب با ساختمان، بودجه و سلیقه‌تان را به شما عزیزان پیشنهاد خواهیم داد.

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت کابین آسانسور

دو فاکتور مهم و تاثیرگذار در قیمت کابین آسانسور به ترتیب ظرفیت آسانسور و نوع ماده به کار رفته در ساخت کابین هستند. کاملا بدیهی است که قیمت کابین ۶ نفره از قیمت کابین ۴ نفره بیشتر است. هم‌چنین قیمت یک کابین شیشه‌ای از مدل‌های ام دی اف و استیل، بالاتر است. بنابراین تا قبل از انجام برآوردهای لازم، نمی‌توان به صورت قطعی در رابطه با قیمت کابین آسانسور صحبت کرد.

 

قیمت انواع کابین آسانسور

با این حال، جنرال کابین این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهد که در محاسبه قیمت کابین آسانسور، بیشترین انصاف ممکن را به خرج دهد تا در نهایت، متحمل هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای نشوید. بنابراین تنها کافیست انتظارات خود را از کابین آسانسور با جنرال کابین در میان بگذارید و دیگر نگران هیچ مساله‌ای نباشید.

شرکت جنرال کابین این آمادگی را دارد تا مطابق با سلیقه و بودجه مد نظر شما عزیزان، انواع کابین‌های زیر را در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن، طراحی نماید:

 • کـابیـن آسانسور تمام استیل طلایی
 • کابــین آسانسور تمام استیل خشدار
 • کـابین آسانسور تمام استیل نقره‌ای
 • کابیـن آسانسور تمام استیل گندمی
 • کابین آسانسور نیمه استیل
 • کــابین آسانسور شیشه‌ای گرد
 • کـابیـن آسانسور شیشه‌ای مربعی
 • کابـین آسانسور ام دی اف
 • کابــیـن آسانسور فرمیکا
 • کابیـن آسانسور تمام استیل نگیر

همان‌طور که مشاهده می‌کنید تنوع طرح‌های کابین آسانسور در جنرال کابین بسیار زیاد است و این موضوع، دست شما عزیزان را برای انتخاب بهترین و متناسب‌‌ترین کابین، کاملا باز می‌گذارد.

طراحی درب کابین آسانسور

درب کابین آسانسور یکی از مهم‌ترین اجزای این محصول، به شمار می‌رود. درب کابین در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، طراحی و تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که در ساخت کابین، هیچ‌گاه از درب لولایی (توسط مسافر باز می‌شود) استفاده نمی‌شود. درب‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کابین، در دو مدل تلسکوپی و سانترال و با ارتفاع معمولا ۲ متر و عرض متغیر ساخته می‌شوند. قیمت درب یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه نهایی کابین آسانسور محسوب می‌شود.

سقف، کف و دیواره‌ها سه بخش اصلی یک کابین را تشکیل می‌دهند و برای ساخت آن‌ها باید از مواد کاملا باکیفیت و با استحکام بالا استفاده شود. این‌جا هم می‌توانید با اطمینان خاطر به محصولات جنرال کابین اعتماد کنید. ما همواره به دنبال کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان هستیم و به همین خاطر، خود را ملزم به استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه می‌دانیم.

ساخت انواع کابین آسانسور

شرکت جنرال کابین در ساخت انواع مدل‌های کابین آسانسور، قوانین مهم زیر را در نظر می‌گیرد:

 • ارتفاع کابین و درب کابین باید حداقل دو متر باشد.
 • کابین باید دارای سیستم ایمنی مناسب باشد.
 • روشنایی کابین از موارد مهم است که باید به بهترین شکل ممکن تامین شود.
 • دیوارها، سقف و بدنه و کفشک باید مقاوم و ضد حریق باشند.
 • جز درب ورودی کابین، دریچه اضطراری و محل تهویه هوا، باقی موارد باید کاملا پوشیده باشد.

متاسفانه نوسانات شدید ارز و هم‌چنین عدم ثبات قیمت مواد اولیه، باعث می‌شود قیمت لحظه‌ای کابین آسانسور همواره در حال تغییر باشد. با این وجود، در هر زمان که مایل بودید، می‌توانید با کارشناسان فروش جنرال کابین تماس گرفته و از آخرین قیمت این محصول، مطلع شوید.

استانداردهای ابعاد آسانسور

در بهترین حالت باید عمق و ارتفاع کابین، یک متر بالاتر از کف قرار بگیرد. در صورتی که کابین آسانسور انتخاب شده از نوع ۴ نفره باشد، مساحت کف آن حدود ۸.۰ مترمربع خواهد بود. مسلماً با افزایش تعداد نفرات این مساحت نیز بیشتر خواهد شد.

 

کلام پایانی

قیمت کابین آسانسور یکی از نگرانی‌های همیشگی مشتریان جنرال کابین است. ما ضمن احترام به این دغدغه شما عزیزان، تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با ارائه منصفانه‌ترین قیمت، خیال‌تان را از هزینه نهایی نصب و راه‌اندازی یک کابین مناسب و متناسب با طراحی و نمای کلی ساختمان، راحت کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره‌های قبل از خرید و هم‌چنین اطلاع از آخرین و جدیدترین قیمت کابین آسانسور، می‌توانید با کارشناسان فروش و مشاورین ما در شرکت جنرال کابین با شماره های ۴۶۸۶۰۰۲۴-۰۲۱ و ۹۶۷۴۱۰۲-۰۹۱۲ در ارتباط باشید.

 

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

قیمت کابین آسانسور - کابین آسانسور

قیمت کابین آسانسور

کابین آسانسور یکی از مهم‌ترین اجزای یک آسانسور محسوب می‌شود. از آن‌جایی که مسافران به صورت مستقیم با این بخش در ارتباط هستند، انتخاب و خرید یک کابین مناسب، برای مدیران ساختمان، از نان شب هم واجب‌تر است. با این‌حال، قیمت کابین آسانسور یکی از دغدغه‌های همیشگی این عزیزان به شمار می‎‌رود. از یک طرف تنوع و گستردگی مدل‌‎های کابین و از طرف دیگر مواد اولیه به کار رفته، باعث شده‌‌اند تا خریداران با یک طیف گسترده از قیمت‌های مختلف مواجه شوند.

برای اینکه شما بتوانید یک ساختمان چند طبقه را احداث کنید، به تجهیزات زیادی نیاز دارید که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. کابین آسانسور یکی از همین موارد است که باید در خرید آن، نهایت دقت ممکن را انجام دهید. خوشبختانه شرکت جنرال کابین به‌صورت تخصصی و مهندسی شده در حال تولید این محصول است. برای اینکه شما بتوانید آگاهی بیشتری درباره کابین آسانسور و تجهیزات وابسته آن به دست بیاورید، حتماً این مطلب را در سایت جنرال کابین را تا انتها مطالعه کنید.

قیمت کابین آسانسور یکی از مواردی است که بسیاری از کارفرمایان به آن توجه زیادی دارند و به همین دلیل، در انتخاب بهترین کابین آسانسور دچار تردید می شوند. اگر شما هم در انتخاب کابین آسانسور مردد شده‌اید و نمی‌دانید دلیل این تنوع و گستردگی قیمت این محصول چیست، جای درستی آمده‌اید! ما در جنرال کابین از همان ابتدای کار در کنار شما هستیم و با توجه به نیازهایتان، بهترین و مناسب‌ترین قیمت کابین آسانسور را به شما عزیزان پیشنهاد می‌دهیم. اما قبل از آن، باید با انواع کابین آسانسور و قطعات به کار رفته در ساخت هر کدام از آن‌ها، بیشتر آشنا شوید.

فهرست مطالب (آنچه در این مطلب می‌خوانید)

کابین آسانسور چیست؟

انواع کابین آسانسور

کابین آسانسور از چه اجزایی تشکیل شده است؟

یوک؛ عامل اتصال کابین به سیم بکسل

کاراسلینگ؛ استحکام و دقت حرکت

قیمت کابین شیشه ای

طراحی درب کابین آسانسور

اهمیت ویژه کف کابین آسانسور

کاربردهای سقف کابین

کابین آسانسور چیست؟

کابین آسانسور به اتاقکی گفته می‌شود که افراد یا بارها در آن به‌صورت امن قرار می‌گیرند و به‌صورت امن جابجا می‌شوند. نکته بعدی که باید به آن دقت کنید میزان ظرفیت کابین آسانسور است که با توجه به شرایط موجود ،دچار تغییراتی خواهد شد. کابین آسانسور با توجه به فرمانی که از سمت فرد صادر می‌شود بین طبقات حرکت می‌کند و به آسانی جابجا می‌شود. در داخل هر کابین آسانسور، یک فضای مخصوص برای تهویه آسانسور قرار داده شده است تا فضا بسته و محدود نباشد؛ همچنین در بعضی کابین ها  یک درب اضطراری ویژه نیز در نظر گرفته می‌شود تا در صورت لزوم بتوان از آن استفاده کرد. همه این بخش‌ها باید به‌صورت ویژه در کابین آسانسور قرار بگیرد. با توجه به اینکه جنرال کابین بهترین محصولات در این صنعت را عرضه می‌کند، بسیاری از مشتریان رضایت زیادی از محصولات آن دارند.

کابین آسانسور از چه اجزایی تشکیل شده است؟

کابین آسانسور یک سازه چندبخشی است که شامل قسمت‌های مختلفی است. هر بخش از کابین، دارای اهمیت خاص خود است که باید به آن اهمیت دهید. به‌صورت کلی کابین آسانسور به سه بخش چهارچوب، دیواره و سکوی حمل تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام از آن‌ها دارای اهمیت خاص خود هستند. شناخت درست اجزا کابین آسانسور بسیار مهم است که باید دقت کافی را در این زمینه داشته باشید. برای آشنایی بیشتر شما در این مورد، بهتر است که این مطلب از جنرال کابین را تا انتها دنبال کنید.

یوک؛ عامل اتصال کابین به سیم بکسل

به چهارچوب اصلی کابین آسانسور، یوک نیز گفته می‌شود که در نوع خود بسیار حائز اهمیت است. در واقع چهارچوب است که کل کابین را دربرمی‌گیرد. نکته مهم این است که یوک به دو بخش بالا و پایین تقسیم‌بندی می‌شود که هرکدام از آن‌ها، نقش خاص خود را ایفا می‌کنند. این موضوع را بدانید که یوک، وزن بار و مسافر را به‌صورت مستقیم به سیم بکسل‌ها انتقال می‌دهد تا از این طریق حرکت آسانسور به‌راحتی صورت بگیرد.

کاراسلینگ؛ استحکام و دقت حرکت

در واقع به یوک کابین در آسانسور های هیدرولیک غیر مستقیم و کابین های دو درب مجاور car sling می گویندکاراسلینگ جلوگیری میکند از لرزش های ناگهانی و صداهای ناهنجار در هنگام کارکردن آسانسور می شود. کاراسلینگ دارای سیستم پاراشوت یا همان ترمز اظطرای است که در زیر کابین تعبیه شده است و تمامی قطعات را برای نصب جک همراه دارد

اهمیت ویژه کف کابین آسانسور

یکی از مواردی که کمتر کسی به آن توجه می‌کند، کف آسانسور است. سایز این قسمت نیز با توجه به عرض و عمق کابین سنجیده می‌شود که باید این نکته را در نظر گرفت. معمولاً برای پوشاندن این بخش از روکش PVC یا سنگ بهره می‌برند که هرکدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. نکته مهم درباره کف کابین آسانسور، این است که باید قدرت ضربه‌گیری بالایی داشته باشد. همچنین کف کابین باید به‌گونه‌ای ساخته شود که از تمام بخش کابین محکم تر باشد و نیروی زیادی را تحمل کند.

کاربردهای سقف کابین

قسمت سقف کابین آسانسور نیز بسیار مهم است و بخش‌های مختلفی در آن قرار گرفته است. روشنایی آسانسور به‌صورت مستقیم در قسمت سقف قرار داده می‌شود تا کار تأمین نور را انجام دهد. همچنین تهویه نیز در این بخش قرار داده شده است که باعث تازه شدن هوای داخل کابین خواهد شد. به‌صورت کلی سقف باید به شکلی ساخته شود که حداقل بتواند وزن دو نفر را تحمل کند. درب اضطراری نیز در یک بخش خاص از سقف قرار می‌گیرد.

انواع کابین آسانسور

کابین آسانسور با توجه به جنس ماده‌ای که در ساخت آن به کار رفته است، به انواع مدل‌های زیر بخش‌بندی می‌شود:

 • کـابین آسانسور استیل
 • کابین آسانسور شیشه‌ای (پانوراما)
 • کابین آسانسور چوبی (MDF)
 • آسانسور نیمه استیل (ترکیب استیل و ورقه‌های ام دی اف)

در حقیقت مهم‌ترین عامل تاثیر گذار در قیمت کابین آسانسور جنس ماده به کار رفته در ساخت آن است. به صورت کلی، می‌توان گفت که کابین‌های چوبی ارزان‌ترین و مدل‌های شیشه‌ای، گران‌ترین کابین آسانسور محسوب می‌شوند.

البته اندازه و ابعاد کابین هم در برآورد قیمت نهایی آن، تاثیر مستقیم دارد.

قیمت کابین آسانسور استیل

کـابین استیل به صورت کامل از ورقه‌های استیل ساخته می‌شود. این کابین‌ها در حال حاضر بیش از سایر انوع کابین آسانسور مورد استفاده قرار می‌گیرند.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در ساختمان‌هایی که آسانسور در معرض مستقیم نور خورشید قرار دارد، نمی‌توانید از این کابین استفاده کنید.

علاوه بر این، کابین استیل ممکن است در محیط‌هایی با رطوبت بالا، در معرض زنگ زدن قرار می‌گیرند.

کابین آسانسور استیل در رنگ‌های مختلف (طلایی، نقره‌ای، دودی و …) و طرح‌های گوناگون (خشدار، میرور، گندمی و …) طراحی می‌شود.

انتخاب رنگ و طرح کابین آسانسور استیل، به سلیقه شخصی مالک و هم‌چنین نما و ظاهر کلی ساختمان بستگی دارد.

در صورتی که در ساخت کابین از ورقه‌های ام دی اف در کنار ورقه‌های استیل استفاده شود، به آن کابین نیمه استیل گفته می‌شود.

قیمت کابین شیشه ای

کابین‌های شیشه‌ای با زاویه دید ۳۶۰ درجه (پانوراما) در ساختمان‌ها و برج‌های تجاری و مسکونی لوکس مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کابین‌ها در دو طرح مربعی و گرد طراحی شده و در ساختمان نصب می‌شوند. به دلیل به کار رفتن لمینت در ساخت کابین‌های شیشه‌ای، این محصولات از امنیت بسیار زیادی برخوردار هستند.

نوع دیگری از کابین‌های آسانسور که به کابین چوبی یا MDF مشهور هستند، در سالیان اخیر با استقبال زیاد مشتریان مواجه شده‌اند. در ساخت این کابین‌ها از ورقه‌های MDF استفاده می‌شود و این موضوع، علاوه بر کاهش وزن کابین، به پایین آمدن قیمت آن هم کمک می‌کند.

راه اندازی انواع کابین آسانسور

انتخاب نوع کابین آسانسور، به عوامل زیادی بستگی دارد. نوع کاربری آسانسور (مسافری یا باربری)، اندازه و ارتفاع ساختمان، وضعیت آب و هوایی، طراحی نمای ساختمان، بودجه در نظر گرفته شده برای راه‌اندازی آسانسور، سلیقه مالک ساختمان و … از جمله فاکتورهایی هستند که می‌توانند در انتخاب نوع کابین، تاثیر مستقیم داشته باشند.

بهترین راه برای انتخاب یک کابین آسانسور مناسب، کسب اطلاعات و مشاوره‌های لازم از کارشناسان شرکت جنرال کابین است. ما با در نظر گرفتن تمامی جوانب و بررسی فاکتورهای تاثیر گذار، در نهایت یک کابین متناسب با ساختمان، بودجه و سلیقه‌تان را به شما عزیزان پیشنهاد خواهیم داد.

فاکتورهای تاثیرگذار بر قیمت کابین آسانسور

دو فاکتور مهم و تاثیرگذار در قیمت کابین آسانسور به ترتیب ظرفیت آسانسور و نوع ماده به کار رفته در ساخت کابین هستند. کاملا بدیهی است که قیمت کابین ۶ نفره از قیمت کابین ۴ نفره بیشتر است. هم‌چنین قیمت یک کابین شیشه‌ای از مدل‌های ام دی اف و استیل، بالاتر است. بنابراین تا قبل از انجام برآوردهای لازم، نمی‌توان به صورت قطعی در رابطه با قیمت کابین آسانسور صحبت کرد.

 

قیمت انواع کابین آسانسور

با این حال، جنرال کابین این اطمینان را به شما عزیزان می‌دهد که در محاسبه قیمت کابین آسانسور، بیشترین انصاف ممکن را به خرج دهد تا در نهایت، متحمل هیچ‌گونه هزینه اضافه‌ای نشوید. بنابراین تنها کافیست انتظارات خود را از کابین آسانسور با جنرال کابین در میان بگذارید و دیگر نگران هیچ مساله‌ای نباشید.

شرکت جنرال کابین این آمادگی را دارد تا مطابق با سلیقه و بودجه مد نظر شما عزیزان، انواع کابین‌های زیر را در کمترین زمان و با بهترین قیمت ممکن، طراحی نماید:

 • کـابیـن آسانسور تمام استیل طلایی
 • کابــین آسانسور تمام استیل خشدار
 • کـابین آسانسور تمام استیل نقره‌ای
 • کابیـن آسانسور تمام استیل گندمی
 • کابین آسانسور نیمه استیل
 • کــابین آسانسور شیشه‌ای گرد
 • کـابیـن آسانسور شیشه‌ای مربعی
 • کابـین آسانسور ام دی اف
 • کابــیـن آسانسور فرمیکا
 • کابیـن آسانسور تمام استیل نگیر

همان‌طور که مشاهده می‌کنید تنوع طرح‌های کابین آسانسور در جنرال کابین بسیار زیاد است و این موضوع، دست شما عزیزان را برای انتخاب بهترین و متناسب‌‌ترین کابین، کاملا باز می‌گذارد.

طراحی درب کابین آسانسور

درب کابین آسانسور یکی از مهم‌ترین اجزای این محصول، به شمار می‌رود. درب کابین در دو نوع اتوماتیک و نیمه اتوماتیک، طراحی و تولید می‌شوند. لازم به ذکر است که در ساخت کابین، هیچ‌گاه از درب لولایی (توسط مسافر باز می‌شود) استفاده نمی‌شود. درب‌های اتوماتیک و نیمه اتوماتیک کابین، در دو مدل تلسکوپی و سانترال و با ارتفاع معمولا ۲ متر و عرض متغیر ساخته می‌شوند. قیمت درب یکی دیگر از فاکتورهای مهم در تعیین هزینه نهایی کابین آسانسور محسوب می‌شود.

سقف، کف و دیواره‌ها سه بخش اصلی یک کابین را تشکیل می‌دهند و برای ساخت آن‌ها باید از مواد کاملا باکیفیت و با استحکام بالا استفاده شود. این‌جا هم می‌توانید با اطمینان خاطر به محصولات جنرال کابین اعتماد کنید. ما همواره به دنبال کسب رضایت هرچه بیشتر مشتریان هستیم و به همین خاطر، خود را ملزم به استفاده از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه می‌دانیم.

کابین آسانسور

ساخت انواع کابین آسانسور

شرکت جنرال کابین در ساخت انواع مدل‌های کابین آسانسور، قوانین مهم زیر را در نظر می‌گیرد:

 • ارتفاع کابین و درب کابین باید حداقل دو متر باشد.
 • کابین باید دارای سیستم ایمنی مناسب باشد.
 • روشنایی کابین از موارد مهم است که باید به بهترین شکل ممکن تامین شود.
 • دیوارها، سقف و بدنه و کفشک باید مقاوم و ضد حریق باشند.
 • جز درب ورودی کابین، دریچه اضطراری و محل تهویه هوا، باقی موارد باید کاملا پوشیده باشد.

متاسفانه نوسانات شدید ارز و هم‌چنین عدم ثبات قیمت مواد اولیه، باعث می‌شود قیمت لحظه‌ای کابین آسانسور همواره در حال تغییر باشد. با این وجود، در هر زمان که مایل بودید، می‌توانید با کارشناسان فروش جنرال کابین تماس گرفته و از آخرین قیمت این محصول، مطلع شوید.

استانداردهای ابعاد آسانسور

در بهترین حالت باید عمق و ارتفاع کابین، یک متر بالاتر از کف قرار بگیرد. در صورتی که کابین آسانسور انتخاب شده از نوع ۴ نفره باشد، مساحت کف آن حدود ۸.۰ مترمربع خواهد بود. مسلماً با افزایش تعداد نفرات این مساحت نیز بیشتر خواهد شد.

کلام پایانی

قیمت کابین آسانسور یکی از نگرانی‌های همیشگی مشتریان جنرال کابین است. ما ضمن احترام به این دغدغه شما عزیزان، تمامی تلاش خود را به کار می‌گیریم تا با ارائه منصفانه‌ترین قیمت، خیال‌تان را از هزینه نهایی نصب و راه‌اندازی یک کابین مناسب و متناسب با طراحی و نمای کلی ساختمان، راحت کنیم.

در صورت نیاز به مشاوره‌های قبل از خرید و هم‌چنین اطلاع از آخرین و جدیدترین قیمت کابین آسانسور، می‌توانید با کارشناسان فروش و مشاورین ما در شرکت جنرال کابین با شماره های ۴۶۸۶۰۰۲۴-۰۲۱ و ۹۶۷۴۱۰۲-۰۹۱۲ در ارتباط باشید.

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”چرا جنرال کابین بهترین انتخاب برای کابین آسانسور است؟” answer-0=”جنرال کابین یکی از تولید کنندگان اصلی کابین آسانسور است.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”ارزان ترین و با کیفیت ترین کابین آسانسور را از کجا تهیه کنم؟” answer-1=”همین حالا با کارشناسان ما در جنرال کابین تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید ” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]

[sc_fs_multi_faq headline-0=”h3″ question-0=”چرا جنرال کابین بهترین انتخاب برای کابین آسانسور است؟” answer-0=”جنرال کابین یکی از تولید کنندگان اصلی کابین آسانسور است.” image-0=”” headline-1=”h3″ question-1=”ارزان ترین و با کیفیت ترین کابین آسانسور را از کجا تهیه کنم؟” answer-1=”همین حالا با کارشناسان ما در جنرال کابین تماس بگیرید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید ” image-1=”” count=”2″ html=”true” css_class=””]
3.3 4 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
28 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
Amir

مطلب بسیار عالی

سمانه محمدی

کابین های جنرال کابین بی نظیر هستند

Hediye

بسیار عالی و حرفه ای ممنون از مطلب کامل و جامع شما

Mahsan

بسيار عالي ممنون عالي بود

حسینی

بسیار عالی و دقیق 💥💥💥

Hasani

جنرال همیشه عالی هستش ممنون از مطلب جامعتون🌹🌹🌹🌹

mohamadi

تیم حرفه ای و فوق العاده
ممنون از شما 😍😍😍😍😍

Saraalizadeh

جنرال عالیه 😍😍😍😍😍😍

Hoda

جنرال کابین عالیه ممنون از شما چطور میتونم دکورهاتون رو ببینم 😍😍

Alireza

برای مشاوره باید چیکار باید بکنم

Najmidin

جنرال عالیه 🥰🥰🥰

[…] آسانسور دچار خرابی شده است، شنیدن صدا و احساس لرزش در کابین است که از مهمترین نشانه ها می […]

Ahmadi

بسیار عالی ممنون از مطلب عالتون♥️♥️♥️♥️

نوید نجم الدین

عالی

[…] شافت، و درب ها نصب می شود، انکودرها به کمک می آیند تا کابین آسانسور به آرامی شروع به حرکت […]

[…] آنکه کابین آسانسور در طبقه ای متوقف شود، سنسورها به تابلو فرمان اسانسور […]

[…] و اجزای کارسلینگ کابین آسانسور به چه شکل […]

کابین آسانسور Flow

کابین آسانسور G28