دکور کابین آسانسور مدل G05

امروزه نیاز به آسانسور در بسیاری از ساختمان‌ها حس می‌شود که به همین جهت باید تجهیزاتی همچون کابین آسانسور G05 از قبل آماده شوند. با این حال هر کابین در ساختمان‌های خاصی به کار می‌رود که شما باید به این مورد دقت کنید. این کابین آسانسور برای محیط‌های مسکونی بسیار مناسب است زیرا ابعاد آن برای حمل افراد خانواده در یک ساختمان بسیار مناسب خواهد بود. با توجه به ساختار خاصی که در این کابین آسانسور وجود دارد، می‌توان به این نکته پی برد که کابین آسانسور G05 برای هتل‌ها نیز گزینه مناسبی است. در واقع می‌توان این مدل را در هتل‌های لوکس و مجلل استفاده کرد.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

 سبک کلاسیک

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ضرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G05

با توجه به توضیحاتی که تا به حال داده شد، انتخاب یک کابین مناسب نقش زیادی در راحتی سرنشینان آن دارد؛ به همین جهت شما باید نگاه ویژه‌ای نیز به نوع درب کابین آسانسور G05 داشته باشید. طبق بررسی‌هایی که در همین راستا صورت گرفته است، این کابین آسانسور برای نمونه‌های دو درب مجاور بسیار مناسب خواهد بود که شما می‌توانید در این صورت از آن بهره ببرید. با توجه به کاربرد ویژه‌ای که در این کابین وجود دارد، شما این امکان را خواهید داشت که به راحتی آن را از طریق سایت جنرال کابین خریداری نمایید. یکی از نکات مهم در این مورد این است که کابین آسانسور G05 برای نمونه‌های دو درب تونلی قابل استفاده نخواهد بود. پس حتما به این مورد دقت بالایی داشته باشید تا در هنگام خرید با مشکل مواجه نشوید. ذکر این نکته ضروری است که نوع درب، نقش بسیار مهمی در انتخاب مدل کابین آسانسور دارد. به همین جهت اگر اطلاعات کافی را در این زمینه ندارید، حتما با کارشناسان شرکت جنرال کابین در این بخش هماهنگ شوید.

متریال سازنده کابین آسانسور G05

 برای اینکه بتوان بهتر با کابین آسانسور G05 آشنا شد، قبل از هر چیز شما باید متریال سازنده آن را بررسی کنید. فلز استیل به کار رفته در این مدل نیز مانند اکثر مدل‌ها از نوع ۳۰۴ نگیر است. با توجه به اینکه این استیل وارداتی است، نسبت به نمونه‌های داخلی کیفیت بالاتری دارد. ضخامت این استیل ۷/۰ میلی‌متر است که به همین جهت دوام بسیار خوبی خواهد داشت. ساختار این استیل حالت ضد خش و خط دارد که به همین جهت به مرور زمان نیز زیبایی خود را حفظ خواهد کرد. برای نورپردازی فضای داخل کابین آسانسور نیز از پلکسی وارداتی استفاده می‌شود که از نظر کیفیت در رده بالایی قرار می‌گیرد.

سنگ کف کابین آسانسور G05

یکی از بخش‌های مهم کابین آسانسور، سنگ کف آن است. تجربه این موضوع را ثابت کرده است که استفاده از سنگ کف ‌آسانسور تا چه اندازه می‌تواند بر روی زیبایی کابین اثرگذار باشد. در این مدل از کابین آسانسور با توجه به نظر مشتری سنگ‌های مختلفی نصب می‌شود. در واقع هر سنگ دارای طرح و رنگ منحصر به فرد خود است که شما هم می‌توانید از این فرصت طلایی به سود خود استفاده کنید. در حال حاضر سنگ‌های امپرادو، لاشتر، گلدن بلک و نجف‌آباد بیشترین کاربرد را در این مدل از کابین آسانسور دارند که دست شما برای انتخاب در این بخش کاملا باز خواهد بود.

اندازه های دکور

عرض و طول دکور کابین آسانسور مدل G05 با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر می کند اما به طور کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع وجود دارد و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر می باشد.

سبد خرید