دکور کابین آسانسور​ مدل G06

قبل از اینکه شما بخواهید برای خرید کابین آسانسور اقدام کنید، باید حتما با کاربری آن آشنایی پیدا کنید. یکی از جذابیت‌های کابین آسانسور G06 این است که در انواع ساختمان‌ها می‌توان از آن استفاده کرد. در حال حاضر این مدل در ساختمان‌های مسکونی، اداری، تجاری و ویلایی قابل نصب است. این مورد نشان می‌دهد که مدل کابین آسانسور G06 از بهترین محصولاتی است که توسط شرکت جنرال کابین عرضه می‌شود. چنانچه شما به دنبال یک محصول عالی از جنرال کابین هستید، بدون شک این کابین آسانسور بهترین انتخابی است که پیش روی شما قرار دارد. یکی از نکات مهمی که باید به آن دقت کنید این است که کابین آسانسور G06 با سبک رومی ساخته شده است که به همین جهت جذابیت بسیار بالایی نیز در آن دیده می‌شود.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

سبک رومی

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ضرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G06

 یکی از مهم‌ترین مواردی که باید در خرید کابین آسانسور به آن دقت کرد نوع درب آن است. در بسیاری از موارد مشاهده می‌شود که انجام بی‌دقتی در این بخش می‌تواند مسائل مختلفی را برای شما به وجود بیاورد. بر همین اساس در ابتدا باید نوع درب آسانسور خود را بررسی کنید و بعد از آن برای خرید کابین آسانسور از شرکت جنرال کابین دست به کار شوید. کابین آسانسور G06 برای نمونه‌های دو درب مجاور به کار می‌رود. این بدان معنا است که در صورت داشتن این نوع از آسانسور، شما این امکان را خواهید داشت که از مدل G06 برای خود بهره ببرید. خوشبختانه این کابین آسانسور را می‌توان برای موارد دو درب تونلی نیز به کار برد و هیچ محدودیتی از این نظر وجود نخواهد داشت. با توجه به کاربردهای وسیع این کابین آسانسور، می‌توان آن را به آسانی در ساختمان‌های مختلف نصب نمود.

متریال سازنده کابین آسانسور

یکی از نکات بسیار مهمی که شما باید به آن دقت داشته باشید متریالی است که در ساخت کابین آسانسور به کار می‌رود. نکته مثبت این است که شرکت جنرال کابین از متریال بی‌نظیری برای ساخت کابین آسانسور بهره می‌برد. با توجه به اینکه استیل سازنده کابین G06 از نوع ۳۰۴ نگیر است، مقاومت زیادی نیز در برابر ضربه احتمالی یا خط و خش خواهد داشت. این نکته قابل ذکر است که لایه استیل دارای ضخامت ۷/۰ میلی‌متری است که برای کابین آسانسور یک استاندارد به حساب می‌آید. همچنین تامین نور در این کابین آسانسور نیز با هالوژن‌هایی که در سقف کابین قرار دارند انجام می‌شود. این هالوژن‌ها نیز از نوع LED هستند که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود از آن نیز استفاده کنید. خوشبختانه میزان طول عمر لامپ‌های LED بسیار بالا است که شما می‌توانید از این امکان ویژه نهایت بهره را ببرید. همچنین در ساختار این کابین آسانسور از شیشه سکوریت نیز استفاده شده است که ضخامت آن‌ها نیز بین ۶/۰ تا ۸/۰ میلی‌متر خواهد بود.

سنگ کف کابین آسانسور G06

انتخاب یک سنگ کف مناسب برای کابین آسانسور همواره از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به همین جهت شرکت جنرال کابین از بهترین سنگ‌ها برای کف کابین آسانسور استفاده می‌کند. در این مدل شاهد آن هستیم که از سنگ گلدن بلک استفاده شده است. ترکیب رنگ سیاه در کنار رگه‌های روشن سبب شده است که این سنگ زیبایی دوچندانی را در داخل کابین آسانسور ایجاد نماید.

اندازه های کابین

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید