دکور کابین آسانسور​ مدل G10

زمانی که شما می‌خواهید کابین آسانسور مناسب را برای خود پیدا کنید، قبل از هر چیز باید به کاربرد آن توجه داشته باشید. در واقع شما باید در ابتدا متوجه شوید که کابین آسانسور شما در چه ساختمان‌هایی قابلیت استفاده دارد. در صورتی که شما بخواهید یک کابین آسانسور با کاربرد مناسب پیدا کنید،‌ به‌طور قطع باید با ساختار کابین آسانسور G10 آشنایی لازم را پیدا کنید. اصلی‌ترین کاربرد این کابین آسانسور برای ساختمان‌های مسکونی است. با توجه به طراحی زیبا و منحصر به فردی که در این کابین آسانسور وجود دارد،‌ استفاده از آن در فضای مسکونی حس سرزندگی را در ساکنان ساختمان ایجاد می‌کند. همچنین می‌توان از این کابین آسانسور در واحدهای تجاری نیز استفاده نمود تا مشتریان امکان رفت و آمد آسان‌تری را در بین طبقات داشته باشند. با توجه به کاربردهای وسیع این کابین آسانسور، می‌توان از آن برای اهداف زیادی استفاده کرد.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

حس سادگی و استفاده از نور های خطی از مشخصه این کابین است

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G10

یکی از نکات بسیار مهم درباره خرید کابین آسانسور G10 این است که باید به نوع درب آن دقت زیادی داشته باشید، چراکه‌ آشنا نبودن با نوع درب کابین آسانسور می‌تواند منجر به اشتباهات بسیار زیادی شود؛ به همین جهت هنگام انتخاب کابین آسانسور باید به نوع درب کابین نیز دقت کرد. مدل G10 برای نمونه‌های دو درب تونلی بسیار مناسب است. از همین رو اگر قصد دارید که این نوع از آسانسور دو درب را اجرا کنید،‌ بدون شک این کابین آسانسور یک انتخاب فوق‌العاده برای شما خواهد بود. نکته جالب این است که کابین آسانسور مدل G10 برای نمونه‌های دو درب مجاور نیز به کار می‌رود. این موارد نشان‌دهنده آن است که نوع درب این کابین آسانسور برای حالت‌های مختلف مناسب است که شما می‌توانید از این فرصت بی‌نظیر به نفع خود استفاده کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور G10

برای اینکه شما بتوانید کیفیت کابین آسانسور G10 را بسنجید، قبل از هر چیز حتما باید به متریال سازنده آن دقت داشته باشید. اصلی‌ترین عنصر سازنده این کابین آسانسور، ورق استیل ۳۰۴ نگیر است. ناگفته نماند که این استیل، وارداتی بوده و از نظر کیفیت در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. به همین علت میتوانید از نظر کیفیت استیل، کاملا اطمینان داشته باشید. همچنین برای تامین روشنایی داخل آسانسور نیز از چراغ‌های LED استفاده شده که خوشبختانه دارای طول عمر بالایی هستند که به همین جهت شما می‌توانید از این ابزارهای ویژه برای خود استفاده کنید.

سنگ کف کابین آسانسور G10

برای این کابین میتوان از سنگ کف نجف‌آباد که یکی از بهترین نوع سنگ‌ها محسوب می‌شود استفاده کرد. با توجه به اینکه این سنگ دارای ضخامت ۳ میلی‌متری است، همین موضوع سبب شده تا جذابیت بیشتری نیز داشته باشد. به غیر از این موارد، شیشه سکوریت نیز نقش بسیار پررنگی در این کابین آسانسور دارد که شما حتما باید به اهمیت بالای آن نیز توجه داشته باشید. شیشه سکوریت به کار رفته در این مدل نیز دارای ضخامت ۸/۰ میلی‌متر است که شما باید به این مورد نیز دقت کافی را داشته باشید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید