دکور کابین آسانسور​ مدل G11

هنگامی که شما در حال بررسی کاربری کابین‌های تولید شده توسط شرکت جنرال کابین هستید، حتما باید توجه ویژه‌ای نیز به کابین آسانسور G11 داشته باشید. در حال حاضر از این کابین در موارد مختلفی استفاده می‌شود که شما حتما باید به این مورد دقت کافی را داشته باشید. با این حال کاربرد اصلی این کابین آسانسور برای آپارتمان‌های مسکونی است که حجم زیادی از خرید را به خود اختصاص می‌دهند. این نکته را فراموش نکنید که این کابین برای ساختمان‌های اداری و تجاری نیز بسیار مناسب است. به همین علت ارگان‌ها و ادارات مختلف نیز می‌توانند از کابین آسانسور G11 برای خود استفاده کنند. همچنین می‌توان از این کابین در آسانسور ویلاها نیز استفاده کرد. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش وجود دارد، شما این امکان را خواهید داشت که از این کابین آسانسور در ساختمان‌های مختلفی استفاده کنید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

 کلاسیک، مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر ظرفی

نوع درب کابین آسانسور G11

زمانی که شما می‌خواهید یک کابین آسانسور را خریداری کنید، حتما باید عوامل مختلفی را بررسی نمایید. یکی از همین موارد مهم، نوع درب کابین آسانسور خواهد بود. یکی از فاکتورهای مهم در هنگام خرید کابین آسانسور این است که آیا با نوع درب آسانسور همخوانی دارد یا خیر. به همین علت شما باید بررسی لازم را برای کابین آسانسور G11 نیز انجام دهید. در صورتی که آسانسور شما از نوع دو درب تونلی است، این کابین برای شما مناسب نخواهد بود. البته در این زمینه جای نگرانی وجود ندارد زیرا مجموعه جنرال کابین مدل‌های مختلفی از کابین‌های آسانسور تولید کرده است که می‌توان از آن‌ها برای دو درب تونلی استفاده کرد. البته کابین آسانسور G11 نیز برای موارد دو درب مجاور، بسیار عالی است که در صورت نیاز می‌توانید از آن بهره ببرید.

متریال سازنده کابین آسانسور G11

به طور قطع هر چقدر متریال بهتری برای ساخت کابین آسانسور G11 به کار برده شود، میزان عمر مفید آن نیز بیشتر خواهد بود. خوشبختانه شرکت جنرال کابین در این مورد بسیار عالی عمل کرده است و بهترین متریال را به کار برده است. استفاده از استیل وارداتی ۳۰۴ نگیر نشان می‌دهد که این شرکت اهمیت زیادی به کیفیت کابین آسانسور می‌دهد. در حال حاضر این ورق‌های استیل با ضخامت ۷/۰ میلی‌متر تولید شده‌اند و نقش بسیار مهمی در ساخت کابین آسانسور دارند. همچنین تامین روشنایی کابین آسانسور نیز توسط شلنگی وارداتی انجام می‌شود که از بهترین اجناس داخل بازار است. وجود این متریال‌های باکیفیت نشان می‌دهد که این مدل از کابین آسانسور از کیفیت بی‌نظیری برخوردار است پس از این مورد به صورت ویژه استفاده کنید.

سنگ کف کابین آسانسور G11

یکی از بخش‌های مهم کابین آسانسور که کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد سنگ کف کابین آسانسور است؛ این در حالی است که این بخش، نقش بسیار مهمی در زیباسازی فضای داخلی کابین دارد. در مدل G11 نیز با توجه به نوع دیزاین داخلی از سنگ‌های متفاوتی استفاده می‌شود. در واقع رنگ سنگ باید با سایر اجزای کابین هماهنگی داشته باشد. در حال حاضر سنگ‌هایی نظیر نجف‌آباد، امپرادو و گلدن بلک برای کف این کابین آسانسور به کار می‌روند که شما می‌توانید از آن لذت ببرید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید