دکور کابین آسانسور​ مدل راک

در صورتی که شما می‌خواهید از یک کابین آسانسور عالی و متریال و سبک معماری جدید و خلاقانه در ساختمان‌ خود استفاده کنید، قبل از هر چیز باید کاربری آن را به‌ شکل ویژه بررسی کنید. به‌طور کلی می‌توان از کابین آسانسور راک در همه ساختمان ها از جمله ساختمان‌های اداری، مسکونی و تجاری استفاده نمود. شاید برای شما جالب باشد که بیشترین کاربرد این کابین آسانسور برای ساختمان‌های تجاری، پاساژها و هتل ها است. 

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 
  • کابین آسانسور مدل ROCK

نوع درب کابین آسانسور راک

زمانی که تصمیم شما برای خرید کابین آسانسور جدی شد، حتما باید به عامل نوع درب کابین دقت ویژه‌ای داشته باشید. در حال حاضر نوع درب کابین آسانسور، حالت‌های مختلفی دارد که هر کدام از آن‌ها دارای ویژگی‌های خاص خود هستند. موارد تک درب، دو درب تونلی و دو درب مجاور در ساختمان‌ها به کار می‌روند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت خواهند بود. نکته مهمی که باید به آن دقت کنید این است که کابین آسانسور راک برای نمونه‌های دو درب تونلی قابل استفاده نخواهد بود. بر همین اساس به شما توصیه می‌کنیم که برای این مورد به سراغ سایر مدل‌های کابین آسانسور بروید. در حال حاضر کابین آسانسور راک بهترین نوع برای موارد تک درب است پس حتما به صورت ویژه از آن بهره ببرید. این نکته را فراموش نکنید که این کابین آسانسور برای دو درب مجاور نیز قابل استفاده خواهد بود پس به این موضوع دقت کافی را داشته باشید.

متریال سازنده کابین آسانسور راک

برای اینکه شما بتوانید کیفیت کابین آسانسور ROCK را بسنجید، قبل از هر چیز حتما باید به متریال سازنده آن دقت داشته باشید. اصلی‌ترین عنصر سازنده این کابین آسانسور، از بتن استفاده شده است. ناگفته نماند که به این اولین ساختارشکنی در صنعت آسانسور بوده که از متریال بتنی استفاده شود و از نظر کیفیت در بالاترین سطح ممکن قرار دارد. به همین علت میتوانید از نظر کیفیت استیل، کاملا اطمینان داشته باشید. همچنین برای تامین روشنایی داخل آسانسور نیز از چراغ‌های LED  استفاده شده که خوشبختانه دارای طول عمر بالایی هستند که به همین جهت شما می‌توانید از این ابزارهای ویژه برای خود استفاده کنید.

سنگ کف کابین آسانسور راک

برای این کابین میتوان از سنگ کف نجف‌آباد که یکی از بهترین نوع سنگ‌ها محسوب می‌شود استفاده کرد. با توجه به اینکه این سنگ دارای ضخامت ۳ میلی‌متری است، همین موضوع سبب شده تا جذابیت بیشتری نیز داشته باشد. همچنین شما میتوانید با توجه به نوع و رنگ استیل کابین و سلیقه شخصی خود یکی از سنگ های امپرادو، لاشتر و … را انتخاب کنید.

اندازه های دکور کابین آسانسور​ مدل راک

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید