دکور کابین آسانسور​ مدل زاها

کابین آسانسور زاها یک ساختارشکنی در صنعت آسانسور است،درگذشته کابین‌هایی که تولید می‌شدند همه به‌صورت یک‌شکل و تکراری بودند؛ در واقع کابین آسانسور از یک محصول جذاب فاصله گرفته بود کسی در واقع توجه خاصی به آن نمی‌کرد و هدف جنرال این بوده است که علاوه بر کیفیت متریال استفاده شده کابین آسانسور دکورهایی جذابی هم طراحی کند و کابین آسانسور زاها از دسته کابین‌هایی است که مخاطب خود را مبهوت می‌کند.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور زاها

وقتی که شما تصمیم گرفتید کابین آسانسور زاها را انتخاب کنید، حتماً باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید که هرکدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین جهت است که شما باید نگاه ویژه‌ای نیز به نوع درب کابین آسانسور زاها داشته باشید. یکی از نکات مهمی که باید درباره مدل کابین آسانسور زاها به آن دقت کنید این است که این مدل برای آسانسور دو درب تونلی و مجاور قابل‌استفاده نخواهد بود. به همین علت برای این‌گونه موارد باید از مدل‌های دیگر استفاده کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور زاها

دیزاین داخلی زاها دارای استراکچر قالبی از شمش آلومینیوم یکپارچه است و بین آن از شیشه‌های ایمن شده (لمینت سکوریت) استفاده شده است که سطح ایمنی و استاندارد کابین را بسیار بالا می‌برد.
تنوع‌طلبی افراد از دیگر مسائلی است که در طراحی باید در نظر گرفت. بیشتر کابین‌ها بعد از مدتی تکراری شده و نیاز به بازسازی دکور دارند که شامل هزینه و زمان زیادی است؛ درصورتی‌که استفاده از شیشه‌های سفید و نورهای RGB (هفت‌رنگ) منجر به تغییر رنگ دائمی کابین شده و علاوه بر زیبایی باعث جلوگیری از احساس تکراری بودن و خستگی

سنگ کف کابین آسانسور زاها

یکی از علت‌هایی که زاها ساختارشکن است این که در آن هیچ نوع سنگی کار نشده و از سقف تا کف به‌صورت یک‌پارچه شیشه لمینت سکوریت کارشده.

چرا زاهـــــــــــــــــــــــــــــا؟

جنرال کابین حتی به اسم محصولات خود توجه بسیار زیادی می‌کند، کابین زاها برگرفته شده از اسم معمار بزرگ و فقید زاها حدید است.
زاها حزاهازاهاَدید (زاده ۳۱ اکتبر ۱۹۵۰-درگذشته ۳۱ مارس ۲۰۱۶)، معمار برجسته عراقی-بریتانیایی در سبک واسازی بود. اغلب آثار وی انعکاس آمیزه‌ای از ساختمان‌سازی، زمین‌شناسسی و مناظر اطراف است.
حدید در سال ۲۰۰۴ نخستین زنی بود که موفق به دریافت جایزه معماری پریتزکِر شد. او در طول دوران فعالیت حرفه‌ای خویش حدود ۹۵۰ پروژه را در ۴۴ کشور به اجرا درآورد که پروژه هتل فرشته پاسارگاد در تهران یکی از آثار اوست. مجله فوربز در سال ۲۰۰۸، او را به عنوان شصت و نهمین زن قدرتمند جهان لقب داد. (منبع ویکی پدیا)

اندازه های دکور کابین آسانسور​ مدل زاها

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید