صفحه اصلی / رویدادها / نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان 1400

زمان مطالعه : 8 دقیقه

نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان 1400

نمایشگاه بین‌المللی صنعت و ساختمان اصفهان، یکی از رویدادهای مهم مربوط به دنیای ساخت‌وساز است که هر ساله در شهر اصفهان برگزار می‌شود. در طول این نمایشگاه بسیاری از شرکت‌های فعال در زمینه ساختمان حضور فعال دارند و به ارائه خدمات و محصولات خود در حوزه ساختمان می‌پردازند. با توجه به اهمیت بالایی که نمایشگاه صنعت و ساختمان دارد،‌ شرکت جنرال کابین نیز به‌عنوان یکی از غرفه‌های برتر در این نمایشگاه حضور داشت. برای اینکه بهتر بتوانید با نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان آشنا شوید، حتماً این مطلب از سایت جنرال کابین را تا انتها مطالعه کنید.

فهرست مطالب (آنچه در این مقاله می‌خوانید)

بررسی اهمیت نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان

در بین تمامی رویدادهایی که در حوزه ساختمان برگزار می‌شود، نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. هر ساله بیش از ۱۰۰ شرکت مختلف در این رویداد حضور پیدا می‌کنند تا دستاوردهای ویژه خود را به نمایش بگذارند. نکته جالب درباره این نمایشگاه، بین‌المللی بودن آن است که وجهه خاصی به آن بخشیده است. حضور شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه، آلمان و ایتالیا نشان‌دهنده ارزش بالای این نمایشگاه در سطح بین‌الملل است. حضور شرکت‌های خارجی باعث می‌شود که شرکت‌های ایرانی هم رقابت سالمی با آن‌ها داشته باشند و از جدیدترین دستاوردهای جهانی در زمینه صادرات مطلع شوند. یکی از نکات مهم و اساسی که در خصوص نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان باید به آن دقت کنید، حضور قدرتمند شرکت‌های ایرانی از استان‌های مختلف است. خوشبختانه فعالیت این شرکت‌ها در نمایشگاه نشان داد که در بسیاری از زمینه‌ها ایران در وضعیت مناسبی قرار دارد. غرفه داران تلاش می‌کنند که از جدیدترین تکنولوژی‌ها در صنعت ساختمان رونمایی کنند و خدمات فوق‌العاده‌ای را به شما تحویل دهند. با توجه به پیشرفت‌های فراوانی که در عرصه ساختمان صورت گرفته است، هر ساله برگزاری نمایشگاه صنعت و ساختمان باعث رشد بیشتر این صنعت می‌شود.

حضور فعالان ساختمانی در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان

در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان گروه‌های مختلفی شرکت داشتند که هرکدام از آن‌ها در یک زمینه خاص مشغول به کار می‌باشند. شاید این نکته برای شما جالب باشد که هرکدام از این گروه‌ها دارای محصولات خاص و منحصربه‌فرد خود هستند. برای اینکه بتوانید بهتر با این گروه‌های فعال در نمایشگاه آشنایی پیدا کنید، در ادامه این مطلب از جنرال کابین به بررسی برخی از آن‌ها خواهیم پرداخت.

شرکت‌های ابزارآلات ساختمانی

برای اینکه یک ساختمان به مرحله نهایی خود برسد، باید از ابزارهای مختلفی استفاده کرد. ابزارآلات ساختمانی مانند سنگ فرز و دستگاه جوشکاری همواره مورد استفاده قرار می‌گیرند. با توجه به کاربردهای بسیار زیاد این ابزارآلات، باید تولید آن‌ها نیز به‌صورت مستمر صورت بگیرد. خوشبختانه شرکت‌های تولید‌کننده این محصولات، هر ساله از تجهیزات جدیدی در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان رونمایی می‌کنند که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. بخشی از غرفه‌های فعال در نمایشگاه بین‌المللی صنعت و ساختمان اصفهان، مربوط به فعالان این بخش است.

شرکت‌های عرضه‌کننده تأسیسات

حضور شرکت‌های عرضه‌کننده تأسیسات سرمایشی و گرمایشی در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان یکی از نکات برجسته‌ای است که باید به آن دقت کرد. به‌صورت کلی تأسیساتی همچون انواع کولر، آبگرمکن و پکیج در تمامی ساختمان‌ها یک ضرورت است و باید برای تأمین آن از راهکارهای مختلفی بهره برد. در حال حاضر شرکت‌های فعال در این بخش، فعالیت مثبتی از خود به‌جای گذاشته‌اند و این عملکرد را در طول نمایشگاه نیز به اثبات رسانده‌اند.

شرکت‌های تولیدکننده مصالح ساختمانی

در بین شرکت‌های مختلفی که در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان حضور داشتند، بسیاری از آن‌ها جزو برترین تولیدکنندگان مصالح ساختمانی در ایران به شمار می‌روند. برای اینکه یک ساختمان ساخته شود، مسلماً مصالح ساختمانی به‌عنوان مواد اولیه مورد توجه قرار می‌گیرد. هرچقدر که کیفیت مصالح بالاتر باشد، میزان استحکام و دوام سازه نیز به همان اندازه افزایش پیدا می‌کند. خوشبختانه شرکت‌های مصالح ساختمانی حضور موفقی در نمایشگاه صنعت ساختمان اصفهان داشتند که این مورد نشان‌دهنده ارزش بالای کار آن‌ها است. همچنین این شرکت‌ها محصولات جدید خود را نیز معرفی می‌کنند که با استقبال بالایی از طرف بازدیدکنندگان روبرو شده است.

بازدیدکنندگان از نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان چه کسانی هستند؟

همان‌طور که در بخش‌های قبل هم به آن اشاره کردیم، افراد و نهادهای ساختمانی به‌صورت ویژه در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان حضور پیدا کردند که این مورد؛ نشان‌دهنده اهمیت بالای این رویداد است. بازدیدکنندگان این نمایشگاه بین‌المللی نیز شامل گروه‌های مختلفی هستند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به انبوه‌سازان و پیمانکاران اشاره کرد. در این میان؛ این افراد در طول نمایشگاه با محصولات جدید آشنا می‌شوند تا از آن‌ها در اجرای پروژه‌های خود استفاده کنند. مراکز علمی پژوهشی نیز به‌صورت فعال در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان حضور داشته‌اند و پژوهش‌های مختلف مربوط به این حوزه را تشریح می‌کنند. عموم مردم و علاقه‌مندان به حوزه ساختمان نیز به‌صورت ویژه در این نمایشگاه حضور داشتند که هرکدام از آن‌ها به‌صورت جداگانه پیشرفت‌های ایجاد شده در این بخش را بررسی کردند.

نقش پررنگ جنرال کابین در نمایشگاه صنعت و ساختمان

حضور شرکت‌های مختلف در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان نشان‌دهنده ارزش و اعتبار بالای این رویداد است. با این حال برخی از غرفه‌ها فعالیت‌های بیشتری در این نمایشگاه داشتند که مورد توجه همگان قرار گرفته است. شرکت جنرال کابین به‌عنوان عرضه‌کننده محصولات آسانسور، در این نمایشگاه بین‌المللی حضور فعالی داشت. غرفه جنرال کابین جدیدترین دستاورهای مربوط به آسانسور را به نمایش می‌گذارد که این مورد با تشویق زیادی از طرف بازدیدکنندگان همراه است. این شرکت همواره سعی می‌کند که کیفیت محصولات خود را به طرز مؤثری افزایش دهد. با توجه به بررسی‌‌‌هایی که در نمایشگاه بین‌المللی صنعت و ساختمان اصفهان صورت گرفت، جنرال کابین عملکرد درخشانی از خود نشان داد که واقعاً ستودنی است. شما هم می‌توانید ضمن آشنایی با این مجموعه بزرگ، از خدمات آن به‌صورت گسترده بهره‌مند شوید.

غرفه سازی

چرا جنرال کابین ؟

کارخانه صنعتی جنرال کابین ، تولید کننده مجموعه ای گسترده از محصولات تخصصی آسانسور از جمله کابین ، کارفریم ، کادر وزنه ، استراکچر اصلی ، شاستی موتور ، کارسلینگ ، براکت و دیگر تجهیزات وابسته آسانسور است و با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 2000 دستگاه ، در کلاس جهانی تولیدکنندگان این محصولات قرار گرفته است.

مدیران موسس مجموعه جنرال کابین که فعالیت خود را از سال 1384 در صنعت طراحی ، تولید و مونتاژ آسانسور شروع کرده اند ، با دانش و تجربه  کافی از صنعت طراحی، ساخت و مونتاژ آسانسور ، تولید محصولی با رویکردی مهندسی و قابل رقابت با برندهای برتر جهانی را آغاز نموده اند.

آیا محصولات جنرال کابین صاداتی هستند ؟

بله 

جنرال کابین درحال حاظر محصولات خود را به هفت کشور صادر میکند

چرا مهندسی و طراحی آسانسور مهم ترین نکته در خرید آسانسور است ؟

مهندسی آسانسور پر اهمیترین نکته در خرید آسانسور است اما متاسفانه در اکثر شرکت های که در زمینه آسانسور فعالیت دارند به این نکته مهم توجه نمیکنند و به صورت ستنی و تجربی به تولید و نصب میپردازند که همین امری که در نظر این گونه افراد بی اهمیت جلوه میکند میتواند خطرات جبران ناپذیری یا بسیار پرهزینه برجای بگذارد  مثل سقوط آسانسور، لرزش، درطولی آسیب دیدن، سرویس نگه داری بسیار پرهزینه…a

شرکت جنرال کابین با داشتن تیم مهندسی خبره و با تجربه به طراحی کامل آسانسور میپردازند اما باید به نکته مهم توجه کرد که جنرال کابین فقط تولید کننده کابین آسانسور است اما برای رضایت و امنیت کابین در حین نصب و اجرا مهندسی کامل آسانسور را انجام میدهد

میتوانید برای مشاوره کاملا رایگان (کلیک کیند)

بازدید از غرفه جنرال کابین

سخن پایانی

نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان یک فرصت عالی را در اختیار شرکت‌های فعال ساختمانی قرار می‌دهد تا به خوبی خود را معرفی کنند و از این طریق جذب مشتری داشته باشند. نکته مهم این است که برخی از شرکت‌ها حضور فعال‌تری در این نمایشگاه دارند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به شرکت جنرال کابین اشاره کرد. با توجه به ظرفیت‌های گسترده‌ای که در نمایشگاه صنعت و ساختمان اصفهان وجود دارد، مسلماً استفاده درست و حرفه‌ای از این فضا می‌تواند شکوفایی زیادی در صنعت ساختمان کشور به وجود بیاورد.

1 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها