صفحه اصلی / رویدادها / نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401

زمان مطالعه : 8 دقیقه

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401

صنعت ساختمان‌سازی یکی از پرکارترین صنایع فعال در ایران است که شامل بخش‌های متعددی می‌شود. نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 فرصت خوبی برای شرکت‌های مختلف این حوزه ایجاد کرد تا بتوانند خود و خدماتشان را معرفی کنند. به‌طور کلی؛ حضور در رویدادهای بزرگ می‌تواند باعث شناخته‌تر شدن شرکت‌های فعال در این زمینه شود و قطعاً در توسعه آن‌ها نقش مهمی خواهد داشت. برای اینکه بتوانید بهتر با نمایشگاه صنعت ساختمان 1401 و ویژگی‌های آن آشنا شوید، حتماً این مطلب از سایت جنرال کابین را به‌صورت ویژه تا انتها مطالعه کنید.

اهمیت نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 در چیست؟

وجود نمایشگاه‌های بین‌المللی همیشه می‌تواند فرصت‌های بی‌نظیری را برای کسب‌وکارهای مختلف به وجود بیاورد. به‌طورقطع یکی از مهم‌ترین رازهای موفقیت شرکت‌های مربوط به حوزه ساختمان، برندسازی آن‌ها است. هرچقدر که تعداد افراد بیشتری برند و شرکت شما را بشناسند، به‌طورقطع آمار فروش شما نیز افزایش پیدا خواهد کرد. در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 بسیاری از شرکت‌های مربوط به حوزه ساختمان به معرفی و ارائه خدمات خود پرداختند. باتوجه‌به اینکه در این نمایشگاه تمامی فعالین حوزه ساختمان در کنار هم جمع هستند، ‌ بدون شک فرصت‌های زیادی برای همکاری با سایر شرکت‌ها به وجود خواهد آمد.
بسیاری از افراد و فعالان صنعت ساختمان نیز برای مشاهده و بهره‌مندی از خدمات جدید به این نمایشگاه می‌آیند. حال اگر یک شرکت بتواند خدمات خود را به‌درستی معرفی کند، بدون شک یک سکوی پرتاب برای شرکت محسوب می‌شود. باتوجه‌به اهمیت بالای این رویداد، ‌ شرکت جنرال کابین نیز در این بخش حضور فعالی از خود نشان داد و به ارائه خدمات متنوع خودپرداخت. باتوجه‌به خدمات گسترده و متنوع جنرال کابین، بسیاری از افراد فعال در این صنعت از خدمات این شرکت به‌صورت وسیع استقبال کردند.

اهداف برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان 1401 چیست؟

تمامی رویدادهایی که تابه‌حال در زمینه ساختمان برگزار شده است، دستاوردهای مختلفی را پوشش می‌دهد. از همین رو اهداف متعددی برای برگزاری این نمایشگاه‌ها وجود دارد که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. یکی از مهم‌ترین دستاوردهای نمایشگاه صنعت ساختمان، 1401 این است که میزان فروش کسب‌وکارهایی که در آن حضور دارند افزایش پیدا می‌کند. همچنین در طول این رویداد، ‌ ظرفیت‌های مهم داخلی در زمینه صنعت ساختمان به‌خوبی شناخته خواهد شد.
باتوجه‌به بین‌المللی بودن نمایشگاه صنعت ساختمان، شرکت‌های ایرانی می‌توانند در زمینه جذب مشتریان خارجی نیز موفق عمل کنند. همچنین حضور شرکت‌های بین‌المللی در این نمایشگاه باعث می‌شود که شرکت‌های ایرانی حاضر در نمایشگاه بتوانند همکاری بیشتری با این سازمان‌های موفق داشته باشند. در واقع این فرصت علاوه بر سود مالی که برای شرکت‌های ساخت‌وساز ایرانی دارد، آن‌ها را با جدیدترین متدهای تولید نیز به‌خوبی آشنا خواهد کرد. معمولاً در این نمایشگاه، دستاوردهای جدید در حوزه ساختمان نیز به نمایش گذاشته می‌شود.
به‌طورقطع محصولات حوزه ساختمان همچون آسانسور هرساله به تکنولوژی جدیدتری ساخته می‌شوند که در این نمایشگاه به معرفی کامل آن‌ها پرداخته می‌شود. باتوجه‌به جذابیت‌های نهفته محصولات جدید، بسیاری از فعالان عرصه ساختمان از این موارد استقبال خواهند کرد. نکته مهم دیگر در این نمایشگاه، ایجاد زمینه های مناسب برای صادرات محصولات می باشد. در واقع این فضا امکان بازاریابی بین المللی را برای شرکت های مختلف فراهم کرده است که میتواننده بهترین استفاده را از این فرصت ناب نمایند.

همکاری و رقابت دوستانه در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 میزبان بسیاری از شرکت‌های حوزه ساختمان است که یک فضای دل‌پذیر و پررقابت را ایجاد کرده است. مجموعه‌ای از برترین و موفق‌ترین شرکت‌های صنعت ساختمان برای رونمایی از جدیدترین دستاوردهای خود یکجا جمع شده‌اند. امکان تعامل با یکدیگر یکی از بهترین فرصت‌های ایجاد شده برای شرکت‌ها است. این بدان معنا است که همکاری شرکت‌های مختلف با هم می‌تواند دستاوردهای زیادی برای آن‌ها به ارمغان بیاورد. باتوجه‌به فضای رقابتی این نمایشگاه، ‌ تمامی شرکت‌ها سعی می‌کنند خدمات بیشتر و بهتری را به مشتریان خود ارائه دهند.
همین رقابت، خدمات و کیفیت کالا را بسیار بالا برده است که از این لحاظ بسیار عالی خواهد بود. درصورتی‌که یک شرکت محصول یا خدمات جدیدی داشته باشد، می‌تواند آن را در فضای نمایشگاهی بسنجد و متوجه میزان استقبال از آن باشد. به‌صورت کلی نمایشگاه، بخش کوچکی از جامعه خریداران است. بدون شک اگر محصول موردنظر شما در نمایشگاه ساختمان مورد استقبال قرار بگیرد، ‌ مسلماً در بازار نیز چنین اتفاقی برای آن خواهد افتاد.

حضور جنرال کابین در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401

باتوجه‌به شرایط ویژه‌ای که در نمایشگاه صنعت ساختمان تهران برپا بود، ‌ شرکت‌های زیادی در آن حضور داشتند که هرکدام از آن‌ها اهداف خاص خود را پیگیری کرده‌اند. شرکت جنرال کابین به‌عنوان یکی از برترین شرکت‌های حوزه ساختمان در این نمایشگاه حضور داشت. جنرال کابین فعال تخصصی در حوزه محصولات آسانسور است و تمامی تجهیزات مربوط به کابین آسانسور را به فروش می‌رساند. در غرفه این شرکت از جدیدترین محصولات کابین آسانسور و متعلقات آن رونمایی شد تا بازدیدکنندگان با این تجهیزات آشنا شوند. فعالیت عالی جنرال کابین در نمایشگاه موجب شد تا بسیاری از فعالان عرصه ساختمان به فکر استفاده از محصولات این شرکت باشند.
محصولات این شرکت، موارد مختلفی را در برمی‌گیرد که هرکدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. مواردی مانند کابین، ‌ کارفریم و شاسی موتور در غرفه جنرال کابین برای نمایش عرضه شدند که مورد استقبال خوبی از طرف بازدیدکنندگان بود. باتوجه‌به اینکه شرکت جنرال کابین توان تولیدی بیشتر از ۲۰۰۰ کابین در سال را دارد، در طول دوران برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 بسیاری از مشتریان سفارش خود را ثبت کردند.

شو روم مجازی جنرال کابین

یکی از رویدادهای مهم غرفه 1401 جنرال کابین رونمایی از اولین شو روم مجازی کابین در ایران با استفاده از تکنولوژی VR (واقعیت مجازی) بود.
واقعیت مجازی (Virtual Reality یا VR) در ساده‌ترین تعریف خود شبیه‌سازی یک‌دنیای جدا از واقعیت است که به فرد اجازه ورود به فضایی متفاوت از محیط اطراف خود می‌دهد که به تجربة دلخواه بپردازد؛ تجربه‌ای که می‌تواند سرگرم‌کننده و مفرح باشد، علمی و آموزشی، درمانی و خدماتی و…
هر فرد با قراردادن هدست واقعیت مجازی جنرال متا می‌تواند شو روم مجازی جنرال کابین را مشاهده و کابین آسانسور خود را با دید بسیار بازتر و دقیق‌تر انتخاب کند و تصویر دقیق‌تری از محصول خود داشته باشد.

رونمایی از محصولات جدید

از دیگر رویدادهای غرفه جنرال کابین رونمایی از جدیدترین طرح‌ها و کابین‌های آسانسور بوده که هرکدام مجموعه‌ای خلاق از نوآوری‌ها و ساختارشکنی‌ها بودند. از جمله کابین راک که اولین کابین آسانسور بتنی است و کابین فلو که در طراحی خود دارای پنل‌های فایبرگلاس و برجسته است. کابین‌های ویکتوریا، دی ایکس و زاها از دیگر دیزاین‌های چشم‌نواز این غرفه بودند. همچنین ماکت‌های جنرال کابین شامل کابین آسانسور و کادر وزنه نیز برای اولین‌بار در این نمایشگاه عرضه و با استقبال زیادی مواجه شدند.

سخن پایانی

نمایشگاه صنعت ساختمان تهران 1401 پر از فرصت‌های جدید برای بازاریابی محصولات است؛ بیشتر کسانی که در عرصه ساخت‌وساز مشغول به کار هستند در این نمایشگاه حاضر می‌شوند. باتوجه‌به ظرفیت‌های بزرگی که در این نمایشگاه وجود دارد، شرکت جنرال کابین نیز با تمام توان خود در آن حاضر شده است. خوشبختانه در فضای رقابتی و دوستانه نمایشگاهی، ارائه محصولات و خدمات به بهترین نحو ممکن صورت می‌گیرد که همین امر زمینه را برای رشد بیشتر این کسب‌وکارها مهیا خواهد کرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها