زمان مطالعه : 15m

18 شهریور , 1402

اشتراک گذاری:

ششمین سمپوزیوم معماری ترمه رسانه

ششمین سمپوزیوم معماری ترمه همانند سال گذشته توسط گروه ترمه مدیا با حضور جنرال کابین  در هتل اسپیناس پالاس تهران برگزار شد. این نمایشگاه در 18 شهریور 1402 و پس از برگزاری همایش معماری افتتاح  شد و تا 21 شهریور ادامه  داشت.

کابین آسانسور Raybon

کابین آسانسور Zahablack

مقدمه

تعداد مشارکت کنندگان در این نمایشگاه مانند سال گذشته حدود 80 شرکت ساختمانی از ایران و جهان بودند. شرکت های حاضر در نمایشگاه ششمین سمپوزیوم ترمه در زمینه های مختلفی مانند تولیدکنندگان تجهیزات و مصالح ساختمانی، مبلمان، معماری و دکوراسیون داخلی، تامین کنندگان ماشین آلات ساختمانی و… فعالیت دارند.

همایش ترمه رسانه شهریور 1402

حضور جنرال کابین

ششمین سمپوزیوم معماری ترمه با حضور جنرال کابین با با نوآوری و رونمایی از محصولات جدید برگزار شد،

جنرال کابین با ارائه کالکشن جدید خود به نام هارمونی توانست نظر بازدیدکنندگان این همایش را به خود جلب کند.

کالکشن هارمونی با نوآوری در طراحی کابین آسانسور،درب و شستی مورد استقبال درصد زیادی ازمعماران و طراحان صنعت ساختمان قرار گرفت.کالکشن هارومونی  قرار است در چند سری به تولید برسد که در حال حاضر کالکشن هارمونی سری 1.0 به تولید رسیده است.

جنرال کابین در این همایش با رویکرد خلق ارزش افزوده در صنعت ساختمان، با تمرکز بر روی محصولی بنام آسانسور قدمی نو در این صنعت برداشته است و این موضوع می تواند در شکوفایی صنعت ساختمان نقش به سزایی داشته باشد.

برای دیدن همه رویداد های جنرال کابین به صفحه رویدادها سر بزنید.

همایش ترمه رسانه شهریور 1402

سخن پایانی

حضور هرچه بیشتر جنرال کابین در  این نوع همایش ها کمک به ارتقا کیفی و کمی  محصولی بنام کابین آسانسور در  صنعت سختمان می کند .کابین آسانسوری که جز یکی از مهم ترین بخش های ساختمان محسوب می شود.

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید