زمان مطالعه : 15 دقیقه

26 آبان , 1402

اشتراک گذاری:

اولین گردهمایی انبوه سازان و مهندسان برتر کشور - هتل استقلال تهران

گردهمایی بزرگ سازندگان، انبوه سازان و مهندسان برتر کشور، با رویکرد  کاربرد مقررات ملی در صنعت ساختمان با حضور مقامات دولتی، انبوه سازان و مهدنسین برتر کشور در روز جمعه 26 آبان ماه در هتل استقلال تهران برگزار شد.

کابین آسانسور Zaha Black

کابین آسانسور Zaha Glass

مقدمه

این گردهمایی با هدف ارتقا سطح دانش در صنعت ساختمان در هتل استقلال برگزار شد و با استقبال گرمی از سمت شرکت کنندگان روبرو شد.

گردهمایی انبوه سازان و مهندسان برتر کشور

حضور جنرال کابین

 این گردهمایی با هدف ارتقا دانش نسبت به کاربرد مقررات ملی در صنعت ساختمان برگزار شد، جنرال کابین در این همایش با رویکرد خلق ارزش افزوده در صنعت ساختمان با تمرکز بر روی محصولی بنام آسانسور حضور پیدا کرد.
جنرال کابین از محصولات جدید خود به نام کالکشن هارمونی رونمایی کرد و توانست نظر شرکت کنندگان در این همایش را به خود جلب کند . این کالکشن با توجه به نمای ساختمان ها، لابی و کاربری ساختمان ها طراحی شده اند و همین موضوع باعث می شود که کالکشن هارمونی با ساختمان های مدنظر کاملا هماهنگ باشد.

گردهمایی انبوه سازان و مهندسان برتر کشور

سخن پایانی

حضور در این نوع همایش ها باعث می شود هرچه بیشتر متخصصین صنعت ساختمان با توانایی و پتانسیل های شرکت جنرال کابین آشنا شوند، همین موضوع منجر به اعتماد هرچه بیشتر فعالان این حوزه به تولیدات داخلی می شود.

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید