دکور کابین آسانسور مدل G02

در صورتی که شما می‌خواهید بیشتر با کابین آسانسور G02 آشنا شوید، حتما باید توجه ویژه‌ای به کاربری آن داشته باشید. در حال حاضر این کابین آسانسور بیشتر برای جابجایی در آپارتمان‌های مسکونی به کار می‌رود؛ همین مورد سبب شده است تا آن به یک گزینه جذاب و بی‌نظیر تبدیل گردد. این کابین آسانسور را می‌توان در سایر مصارف همچون نصب در مراکز تجاری نیز استفاده کرد.

به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که در بسیاری از مجتمع‌های تجاری از کابین آسانسور G02 استفاده می‌شود. شاید برای شما جالب باشد که این کابین آسانسور در ساختمان‌های اداری نیز قابل نصب خواهد بود که به همین جهت می‌توان آن را در بسیاری از مراکز اداری نیز مشاهده کرد. به‌طور کلی؛ این کابین آسانسور دارای کاربردهای متنوعی است که شما می‌توانید با توجه به نیاز خود، آن را در انواع ساختمان‌ها نصب کنید. نکته مهم این است که هر کابین آسانسور دارای اهمیت ویژه خود است که این مورد درباره کابین آسانسور G02 نیز صدق می‌کند.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G02

با توجه به شرایط خاصی که در کابین آسانسور G02 وجود دارد، شما حتما باید با نوع درب در آن نیز آشنایی لازم را پیدا کنید. لازم به ذکر است که نوع درب این آسانسور در نوع خود بسیار حائز اهمیت است که شما باید در این زمینه اطلاعات لازم را کسب کنید. یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که این کابین آسانسور برای آسانسورهای دو درب تونلی قابل استفاده نخواهد بود. در صورتی که شما می‌خواهید این نوع از آسانسور را در ساختمان خود پیاده‌سازی کنید،‌ باید از سایر نمونه‌های کابین آسانسور به این منظور استفاده نمایید.

با این حال این کابین همچنان نکات قابل توجهی دارد که آن را بیش از پیش ارزشمند می‌کند. به‌طور مثال شما می‌توانید که از این دکور برای دو درب مجاور استفاده کنید که نشان‌دهنده کاربرد خاص آن است. شما در ابتدا باید نوع درب آسانسور خود را بررسی نمایید و سپس بر این اساس برای خرید کابین آسانسور G02 اقدام کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور G02

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید درباره کابین آسانسور G02 بررسی کنید مواد سازنده آن است. بدون شک برای ساخت این آسانسور متریال مختلفی به کار رفته است که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. مهم‌ترین مواد سازنده این کابین آسانسور از استیل وارداتی ۳۰۴ نگیر است که با ضخامت ۷/۰ میلی‌متر تولید شده است. همچنین برای نور کابین آسانسور نیز از شلنگی پلکسی استفاده شده است که در نوع خود بسیار حائز اهمیت خواهد بود. خوشبختانه این ابزار نیز قابلیت تعویض آسان دارد که می‌توانید از این امکان ویژه به نفع خود استفاده کنید.

سنگ کف کابین آسانسور G02

همچنین کف آسانسور نیز با مرمریت ۲ سانتی‌متری پوشانده شده است که این مورد نشان‌دهنده اهمیت بسیار بالای آن است. با توجه به اینکه متریال به کار رفته در کابین آسانسور G02 دارای ارزش بسیار زیادی هستند، شما این امکان را خواهید داشت که تا سال‌های زیادی بدون هیچ مشکلی از این کابین آسانسور در ساختمان خود استفاده کنید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید