دکور کابین آسانسور مدل G03

کابین آسانسور G03 یکی از بهترین محصولاتی است که توسط مجموعه جنرال کابین ساخته شده است. از این کابین آسانسور می‌توان در فضاهای مختلفی همچون آپارتمان‌های مسکونی، ویلا و هتل استفاده کرد. با توجه به اینکه این محصول جزو آسانسورهای مدرن محسوب می‌شود، در فضاهای لاکچری بیشتر از آن استفاده می‌شود. به همین جهت شاهد آن هستیم که این کابین آسانسور در بسیاری از هتل‌های مجلل نصب شده است. کسانی که می‌خواهند در محیط‌های مسکونی خود نیز از آسانسور مدرن بهره ببرند این گزینه برای آن‌ها بسیار مناسب خواهد بود.

همیشه تمام تلاش خود را به کار ببندید تا بهترین کاربری ممکن را از این آسانسور دریافت نمایید. با توجه به ویژگی‌های مثبتی که در این نوع از کابین آسانسور وجود دارد، حتما در اولین فرصت ممکن برای خرید آن از شرکت معتبر جنرال کابین اقدام نمایید. تکنولوژی ساخت این کابین آسانسور با توجه به برترین استانداردهای دنیا تنظیم شده است که شما می‌توانید از این موضوع به نفع خود استفاده کنید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، ویلا و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

رومی

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G03

وقتی که شما تصمیم گرفتید کابین آسانسور را خریداری کنید، حتما باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین جهت است که شما باید نگاه ویژه‌ای نیز به نوع درب کابین آسانسور G03 داشته باشید. یکی از نکات مهمی که باید درباره مدل کابین آسانسور G03 به آن دقت کنید این است که این مدل برای آسانسور دو درب تونلی قابل استفاده نخواهد بود. به همین علت برای این‌گونه موارد باید از مدل‌های دیگر استفاده کنید. با این حال اگر آسانسور شما از نوع دو درب مجاور است، این مدل بهترین انتخاب پیش روی شما خواهد بود پس از آن استفاده کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور G03

با توجه به اینکه کابین آسانسور G03 از بهترین محصولات است،‌ حتما باید مواد اولیه برای ساخت آن نیز کیفیت لازم را داشته باشد. استیل به کار رفته در این آسانسور از نوع استیل‌های وارداتی ۳۰۴ نگیر است. به همین جهت می‌توان به راحتی کیفیت بدنه کابین آسانسور را تضمین کرد. گفتنی است که این استیل‌ها دارای ضخامت ۷/۰ میلی‌متر هستند که نشان‌دهنده اهمیت بسیار بالای آن‌ها است. تامین نور در کابین آسانسور G03 از نوع شلنگی پلکسی است. خوشبختانه طول عمر شلنگی بسیار بالا است و شما تا سال‌ها بدون مشکل از آن استفاده خواهید کرد.

همچنین قابلیت تعویض ‌آسان نیز برای آن وجود دارد که می‌توانید در صورت خرابی از این امکان به نفع خود بهره ببرید. هالوژن‌هایی که در این کابین آسانسور نصب شده‌اند از نوع LED هستند که از بهترین لامپ‌ها به حساب می‌آیند.

سنگ کف کابین آسانسور G03

سنگ کفی که در کابین آسانسور G03 به کار می‌رود نیز شامل موارد مختلفی می‌شود. مهم‌ترین سنگ‌هایی که برای این نوع کابین آسانسور به کار می‌روند شامل گلدن بلک، لاشتر، امپرادو و نجف‌آباد است که هر کدام از آن‌ها جزو بهترین سنگ‌ها هستند. در صورتی که شما برای خرید این کابین آسانسور اقدام نمایید،‌ تمامی این موارد مثبت در اختیار شما قرار می‌گیرد و برای این منظور می‌توانید با کارشناسان شرکت جنرال کابین تماس بگیرید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید