دکور کابین آسانسور​ مدل G04

امروزه استفاده از کابین آسانسور در هر ساختمان جدیدی به یک ضرورت تبدیل شده است که باید در این راستا برنامه‌ریزی درستی را انجام داد. به همین جهت شاهد آن هستیم که کابین آسانسور G04 به عنوان یک مدل خوب پیش روی شما قرار دارد. در واقع شما این امکان را خواهید داشت که از این کابین زیبا برای استفاده در مکان‌های مختلفی بهره ببرید. در حال حاضر اصلی‌ترین کاربری کابین آسانسور G04 مربوط به ساختمان‌های مسکونی است.

در صورتی که شما در یک ساختمان مسکونی ساکن هستید، بهتر است که از این کابین آسانسور به صورت ویژه برای خود استفاده کنید. کاربری دیگر این آسانسور، مربوط به مراکز تجاری است که شما باید در این زمینه نیز اطلاعات کافی را داشته باشید. در واحدهای تجاری باید از کابین‌های زیبا و باکیفیت استفاده شود زیرا تاثیر زیادی در رضایت مشتریان واحدهای تجاری دارد. همچنین این مورد برای کسانی که در ساختمان‌های اداری کار می‌کنند نیز بسیار مناسب خواهد بود که شما می‌توانید از این شرایط مناسب به بهترین شکل ممکن بهره‌‍مند شوید. با توجه به کاربردهای بسیار زیادی که در این کابین آسانسور وجود دارد، دست شما برای خرید آن از شرکت جنرال کابین کاملا باز است.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن 

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت: ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G04

 یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید درباره هر کابین آسانسور بدانید این است که چه نوع درب کابین در آن به کار رفته است. در حال حاضر نوع درب کابین آسانسور، اهمیت زیادی در انتخاب آن خواهد داشت؛ به همین جهت شما باید یک برنامه‌ریزی درست و حرفه‌ای در این مورد صورت بگیرد. کابین آسانسور G04 برای نمونه‌های دو درب تونلی امکان‌پذیر نیست. بر همین اساس اگر شما به دنبال این نوع از درب هستید،‌ باید سراغ سایر مدل‌های کابین آسانسور بروید.

با این حال نباید فراموش کرد که این کابین آسانسور برای دو درب مجاور بسیار مناسب است پس حتما از آن به صورت ویژه استفاده کنید. خوشبختانه این نوع از کابین آسانسور برای موارد دو درب مجاور قابل استفاده است و به‌راحتی می‌توانید این کار را به انجام برسانید. با توجه به اهمیت بالای این موضوع‌، حتما تمام تلاش خود را به کار ببندید تا بهترین نوع کابین آسانسور را با توجه به نوع درب آن انتخاب کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور G04

یکی از موارد مهمی که باید درباره کابین آسانسور G04 بدانید این است که از چه متریالی ساخته شده است. با توجه به اینکه فلز استیل مهم‌ترین جز تشکیل‌دهنده این کابین آسانسور است، از استیل وارداتی ۳۰۴ نگیر برای آن استفاده شده است. البته نباید فراموش کرد که این استیل باید دارای ضخامت ۷/۰ میلی‌متری داشته باشد. روشنایی کابین آسانسور G04 نیز با استفاده از LED خطی تامین می‌شود که در نوع خود بی‌نظیر است.خوشبختانه این لامپ‌های LED ، طول عمر زیادی نیز دارند که در صورت خرابی می‌توان آن‌ها را تعویض کرد.

سنگ کف کابین آسانسور G04

برای کف آسانسور نیز می‌توان از سنگ‌های مختلفی استفاده کرد که ضخامت این سنگ‌ها نیز حدود ۲ میلی‌متر خواهد بود. در حال حاضر سنگ‌هایی نظیر لاشتر، نجف‌آباد، امپرادو و گلدن بلک به عنوان کف کابین آسانسور G04 به کار می‌روند.

اندازه های دکور کابین

عرض و طول دکورکابین با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر می کند اما به کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع است و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر می باشد.

سبد خرید