دکور کابین آسانسور​ مدل G08

امروزه استفاده از کابین آسانسور مناسب در ساختمان‌ها به یک ضرورت تبدیل شده است. از همین رو شاهد آن هستیم که کابین آسانسور مدل G08 با کاربری خاص خود عرضه شده است. به طور کلی استفاده از این کابین آسانسور برای هتل‌ها بسیار عالی خواهد بود. همان‌طور که می‌دانید هر روزه مسافران در داخل هتل با کمک آسانسور جابجا می‌شوند. حال اگر کابین آسانسور زیبا باشد، بدون شک حس بهتری را به فرد داخل آن القا می‌کند. البته نباید فراموش کرد که این مدل کابین آسانسور برای آپارتمان‌های مسکونی نیز به کار می‌‌آید و منجر به رفاه بیشتر ساکنین ساختمان خواهد شد. ذکر این مورد ضروری است که موارد استفاده از این مدل بسیار گسترده است به طوری که در ساختمان‌های تجاری نیز می‌توان از این امکان ویژه بهره برد. با توجه به کاربری وسیع این مدل، شما می‌توانید از آن در انواع ساختمان‌ها استفاده کنید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

سبک معماری کلاسیک، در این دکور کابین به کار برده شده است

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر

نوع درب کابین آسانسور G08

 با توجه به توضیحاتی که داده شد، حتما به اهمیت و ارزش این مدل کابین آسانسور پی برده‌اید. با این حال اگر قصد خریداری آن را دارید، قبل از هر چیز باید نوع درب آن را به صورت ویژه بررسی کنید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید. این کابین آسانسور برای نمونه‌های دو درب مجاور قابل استفاده نیست که شما حتما حواستان به این مورد خاص نیز باشد. خوشبختانه کابین آسانسور G08 برای نمونه دو درب تونلی انتخاب خوبی خواهد بود و با آن سازگاری دارد. با توجه به شرایط خاصی که در این بخش وجود دارد، شما می‌توانید که با توجه به نوع درب، یک مدل کابین مناسب را برای خود تهیه کنید. اهمیت بالای این مدل سبب شده است تا بسیاری از افراد برای خرید آن از شرکت جنرال کابین اقدام نمایند.

متریال سازنده کابین آسانسور G08

وقتی که قصد خرید کابین آسانسور G08‌ را دارید، قبل از هر چیز باید متریال آن را بررسی کنید. خوشبختانه استیل به کار رفته در این کابین از نوع وارداتی ۳۰۴ نگیر است که یک نمونه عالی در بین استیل‌ها به حساب می‌آید. همچنین نور این کابین آسانسور نیز توسط شلنگی پلکسی تامین می‌شود که جزو مهمی از تجهیزات روشنایی به حساب می‌آید. شما این امکان را خواهید داشت که در صورت خرابی به راحتی آن را تعویض کنید. همچنین در این کابین هالوژن LED نیز به کار رفته است که اهمیت آن را چند برابر خواهد کرد. به غیر از این موارد، حتما باید به جنس شیشه به کار رفته در داخل کابین آسانسور نیز دقت داشته باشید. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته است، شیشه سکوریت در این کابین بین ۶/۰ تا ۸/۰ ضخامت دارد که حتما باید انتخاب درستی در این زمینه داشته باشید.

سنگ کف کابین آسانسور G08

 قسمت کف کابین آسانسور معمولا با استفاده از سنگ‌های مختلفی پوشانده می‌شود. با این حال در هر مدل شاهد سنگ‌های مختلفی هستیم که هر کدام از آن‌ها دارای مزایا و معایب خاص خود هستند. در کابین آسانسور G08‌ شاهد آن هستیم که از سنگ گلدن بلک در آن استفاده شده است. رگه‌های روشن به کار رفته در این سنگ زیبایی بیشتری به محیط داخلی کابین آسانسور می‌بخشد.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید