دکور کابین آسانسور​ مدل G13

برای اینکه بتوانید بهترین مدل کابین آسانسور را پیدا کنید، قبل از هر چیز باید نوع کاربری آن را به صورت واضح مشخص کنید. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کابین آسانسور G13 یکی از بهترین مواردی است که پیش روی شما قرار دارد. بیشترین کاربرد این کابین آسانسور مربوط به ساختمان‌های مسکونی است. چنانچه شما برای ساختمان مسکونی خود به دنبال یک مورد مناسب هستید، بدون شک این مورد برای شما بسیار بهتر خواهد بود. یکی دیگر از کاربری‌های این کابین در داخل ویلاها است. به‌طور کلی می‌توان این‌گونه نتیجه گرفت که این کابین آسانسور برای ویلاها و ساختمان‌های مسکونی بسیار عالی است که شما هم می‌توانید از این شرایط ویژه به نفع خود استفاده کنید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

کلاسیک

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G13

 یکی از نکات بسیار مهمی که باید در تهیه کابین آسانسور به آن دقت کرد نوع درب کابین است. در واقع هر کابین آسانسور،  شرایط خاص خود را دارد که شما باید بررسی‌های لازم را در این مورد به خوبی انجام دهید. به همین جهت شما باید بدانید که این کابین برای موارد دو درب تونلی قابل استفاده نخواهد بود. از طرفی این کابین برای آسانسورهای تک درب بسیار عالی است که شما می‌توانید به‌راحتی از آن بهره‌مند شوید. شرکت جنرال کابین برای اینکه شرایط بهتری را برای شما به وجود بیاورد، این مدل را با نمونه‌های دو درب مجاور نیز سازگار کرده است که شما می‌توانید از این شرایط عالی به سود خود استفاده کنید. بر همین اساس شما برای موارد تک درب و دو درب مجاور بدون هیچ مشکلی از این مدل بهره خواهید برد.

متریال سازنده کابین آسانسور G13

متریال سازنده هر کابین آسانسور، نشان‌دهنده کیفیت نهایی آن است که باید به آن دقت کافی را داشته باشید. با توجه به اینکه کابین آسانسور G13 مدرن است، اصلی‌ترین بخش سازنده آن استیل است. به همین جهت ورقه‌های استیل با ضخامت ۷/۰ میلی‌متر در این کابین آسانسور به کار رفته‌اند. با توجه به وارداتی بودن استیل ۳۰۴ نگیر، کیفیت آن نیز بسیار عالی خواهد بود. نور به کار رفته در این کابین آسانسور نیز با توجه به طراحی آن مشخص خواهد شد. به‌طور کلی چراغ‌ها به صورت LED‌ و هالوژن هستند. ذکر این نکته ضروری است که روشنایی در این کابین به دو صورت مهتابی و آفتابی است که با توجه به طراحی کابین آسانسور مشخص می‌شود.

سنگ کف کابین آسانسور G13

در بین متریال سازنده کابین آسانسور قسمت سنگ کف کابین آسانسور از اهمیت زیادی برخوردار است. نوع سنگ در این کابین بر اساس دیزاین و طراحی کابین خواهد بود. این بدان معنا است که رنگ و طرح کابین آسانسور در این مورد بسیار حائز اهمیت خواهد بود. به‌طور مثال سنگ گلدن بلک یکی از بهترین سنگ‌هایی است که می‌توان برای نصب آن اقدام کرد. همچنین موارد دیگری همچون امپرادو و نجف‌آباد نیز در این کابین آسانسور قابل پیاده‌سازی هستند که شما می‌توانید از آن به خوبی استفاده کنید و یک کابین زیبا را از شرکت جنرال کابین تحویل بگیرید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید