دکور کابین آسانسور​ مدل G14

شرکت جنرال کابین انواع مختلف کابین‌های آسانسور را ایجاد کرده است که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. از همین رو شاهد آن هستیم که این شرکت از مدل G14 خود رونمایی کرده است که کاربری‌های بی‌نظیری دارد. خوشبختانه این نوع از کابین آسانسور، قابلیت استفاده در ساختمان‌های متنوع را دارد. به‌طور مثال شما این امکان را خواهید داشت که از این کابین در ساختمان‌های مسکونی و آپارتمان‌ها استفاده کنید.
همچنین ناگفته نماند که این کابین آسانسور برای محیط‌های تجاری نیز انتخاب فوق‌العاده‌ای محسوب می‌شود که شما می‌توانید به صورت ویژه از این امکان برای خود استفاده کنید. در صورتی که ساختمان مورد نظر شما اداری است، باز هم این کابین یک انتخاب عالی برای شما خواهد بود پس حتما به صورت ویژه این انتخاب را انجام دهید. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد،‌ شما می‌توانید برای کاربری‌های مختلفی از این کابین آسانسور بهره ببرید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

کلاسیک

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G14

بررسی درست و حرفه‌ای نوع درب کابین آسانسور در هنگام خرید کابین بسیار اهمیت دارد. در واقع این عامل، جزو ضروریات به حساب می‌آید که باید در هنگام خرید به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. به همین دلیل باید بدانید که این کابین با نمونه‌ دو درب تونلی همخوانی لازم را ندارد. به همین جهت شما برای دو درب تونلی نمی‌توانید از این مورد به‌خصوص بهره ببرید. خوشبختانه این کابین آسانسور با دو درب مجاور هماهنگی کامل دارد و برای آن قابل استفاده خواهد بود. همچنین در صورتی که آسانسور شما تک درب است، باز هم این گزینه برای شما بسیار عالی است پس از آن نهایت استفاده ممکن را ببرید.

متریال سازنده کابین آسانسور G14

با توجه به اهمیت بالایی که در کابین آسانسور G14 وجود دارد، شما باید با متریال سازنده آن آشنایی ویژه‌ای پیدا کنید. بر همین اساس در این کابین از استیل ۳۰۴ نگیر استفاده شده است. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که کیفیت این کابین آسانسور در بالاترین حد خود قرار دارد. استیل به کار رفته در این آسانسور از نوع وارداتی است که همین امر اهمیت آن را بیشتر خواهد کرد. این ورق‌های استیل به دو شکل آینه‌ای و خش‌دار تولید شده‌اند که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. این نکته را از یاد نبرید که این استیل در رنگ‌های مختلفی ارائه می‌شود که با توجه به نیاز مشتری ساخته می‌شود. در این بین نباید فراموش کرد که شیشه‌های به کار رفته در این آسانسور از نوع لمینت سکوریت هستند که نشان‌دهنده کیفیت بسیار بالای آن‌ها خواهد بود.

سنگ کف کابین آسانسور G14

بدون شک انتخاب یک سنگ مناسب برای کف کابین آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که شما هم باید به این مورد دقت داشته باشید. خوشبختانه شرکت جنرال کابین نیز همواره از بهترین سنگ‌ها برای کف کابین آسانسور استفاده می‌کند که شما می‌توانید از این امکان به سود خود بهره ببرید. در حال حاضر سنگ کف کابین آسانسور از نوع گرانیت مرمریت است که جزو سنگ‌های برتر به حساب می‌آید. با این حال چنانچه شما مایل باشید می‌توانید که یک سنگ دیگر را به‌جای آن سفارش دهید تا نصب گردد.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید