دکور کابین آسانسور​ مدل G07

امروزه انتخاب یک کابین آسانسور خوب از هر زمان دیگری بیشتر اهمیت پیدا کرده است. به همین جهت شرکت تولیدی جنرال کابین محصولات مختلفی را تولید کرده است که در این بین می‌توان به کابین آسانسور G07 اشاره کرد. به همین جهت شما این امکان را خواهید داشت که از این کابین بی‌نظیر استفاده نمایید. خوشبختانه این مدل کابین آسانسور در فضاهای مختلفی همچون آپارتمان‌ها، ساختمان‌های تجاری و هتل‌ها قابل نصب هستند. در حال حاضر در بسیاری از پاساژ‌ها و مراکز تجاری از این کابین آسانسور استفاده می‌شود که رضایت بسیار زیادی را در پی داشته است. همچنین ساختمان‌های مسکونی نیز به صورت ویژه از این کابین بهره می‌برند که نشان‌دهنده کاربری‌های زیاد آن است.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

سبک مدرن

نقشه‌ها

تمام محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G07

نوع درب کابین عامل بسیار تعیین‌کننده‌ای در خرید کابین آسانسور است که حتما باید به آن دقت ویژه‌ای داشته باشید. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که شرکت جنرال کابین تنوع محصولات خود را بالا برده است تا برای هر نوع درب کابین گزینه مناسبی وجود داشته باشد. کابین آسانسور G07 برای نمونه‌های دو درب مجاور به کار نمی‌رود. به همین جهت اگر آسانسور شما از این نوع است، از خرید این کابین آسانسور خودداری نمایید. یکی دیگر از نکاتی که باید به آن دقت کنید این است که این کابین برای نمونه‌های دو درب تونلی نیز قابل استفاده نخواهد بود. از همین رو برای این موارد نیز باید به سراغ سایر مدل‌های کابین آسانسور بروید. با توجه به نیاز گسترده‌ای که در این بخش وجود دارد، تولیدی جنرال کابین انواع مدل‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد تا از بین‌ آن‌ها بهترین گزینه ممکن را برای خود انتخاب کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور G07

شرکت جنرال کابین تمام تلاش خود را به کار بسته است تا از بهترین متریال برای ساخت کابین‌های آسانسور خود استفاده کند. به همین جهت امروزه شاهد آن هستیم که در کابین آسانسور G07 نیز این مورد به خوبی دیده می‌شود. در این مدل مانند بسیاری از مدل‌های دیگر کابین آسانسور، شاهد به‌کارگیری استیل وارداتی ۳۰۴ نگیر هستیم. از آنجایی که کیفیت این استیل بسیار عالی است، آن را می‌توان در اکثر محصولات تولیدی جنرال کابین مشاهده کرد.

ضخامت این ورق استیل نیز برابر ۷/۰ میلی‌متر است که یک اندازه خوب برای کابین آسانسور به حساب می‌آید. تامین نور فضای داخلی کابین نیز به شکل خطی صورت می‌گیرد که یکی از روش‌‌های محبوب در این زمینه است. نوع لامپ‌های نصب شده در این کابین آسانسور نیز از نوع LED خواهد بود که روشنایی زیادی را تامین خواهد کرد. با توجه به اینکه در این کابین از شیشه نیز استفاده شده است، باید از بهترین محصول برای این کار استفاده کرد. بر همین اساس برای این قسمت از شیشه سکوریت ۶/۰ تا ۸/۰ میلی‌متر استفاده شده است که در نوع خود بسیار حائز اهمیت خواهد بود.

سنگ کف کابین آسانسور G07

با توجه به اهمیت کف کابین آسانسور، همواره باید از سنگ‌های برتر در این مورد استفاده شود. به همین علت در کابین آسانسور G07 از سنگ نجف آباد برای کف کابین بهره برده می‌شود. این سنگ دارای رنگ زمینه تیره است و از نظر زیبایی چشم هر کسی را به خود خیره خواهد کرد.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید