دکور کابین آسانسور​ مدل G09

هنگامی که شما می‌خواهید برای ساختمان خود یک کابین آسانسور انتخاب کنید، حتما باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. کابین آسانسور G09 یکی از بهترین نوع کابین‌ها است که کاربری‌های مختلفی در آن دیده می‌شود. در حال حاضر در بسیاری از آپارتمان‌های مسکونی از این کابین آسانسور استفاده می‌شود. نکته مهم این است که این مدل برای برج‌های مسکونی نیز گزینه فوق‌العاده‌ای خواهد بود. همچنین در صورتی که شما برای ساختمان تجاری به کابین آسانسور نیاز دارید این مدل بسیار عالی خواهد بود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که استفاده از کابین آسانسور G09 در محیط‌های ویلایی امکان‌پذیر است که شما می‌توانید بعد از بررسی کامل شرایط در این مورد تصمیم لازم را بگیرید. به‌طور کلی به شما توصیه می‌شود که از این کابین آسانسور برای نمای ساده استفاده کنید زیرا کاربرد بهتری دارد.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

سبک مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت: ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G09

یکی از مهم‌ترین نکاتی که شما باید درباره کابین آسانسور G09‌ بررسی کنید نوع درب آن است. این عامل نقش بسیار مهمی در خرید کابین آسانسور دارد که حتما باید توجه ویژه‌ای به آن کرد. در صورتی که آسانسور شما از نوع دو درب تونلی است، این کابین سازگاری لازم را با آن ندارد. بر همین اساس در چنین شرایطی باید به سراغ سایر مدل‌ها بروید. به‌طور کلی امروزه آسانسورهای دو درب مجاور توسعه زیادی پیدا کرده‌اند و در بسیاری از ساختمان‌ها می‌توان آن‌ها را مشاهده کرد. خوشبختانه این کابین آسانسور برای نمونه‌های دو درب مجاور بسیار عالی خواهد بود پس حتما از‌ آن به صورت ویژه بهره ببرید. به‌طور قطع نمونه دو درب مجاور نیز مزیت‌های خود را دارد که باید به آن دقت کرد. چنانچه شما قصد دارید که برای خرید این مدل از کابین آسانسور اقدام نمایید، به‌طور قطع شرکت جنرال کابین این نیاز شما را به صورت ویژه برطرف می‌کند پس از این جهت نگرانی خاصی نداشته باشید.

متریال سازنده کابین آسانسور G09

برای اینکه شما بتوانید کیفیت یک کابین آسانسور را بسنجید، باید حتما به متریال سازنده آن دقت کنید. با توجه به اینکه این مدل یک کابین مدرن به حساب می‌آید،‌ در آن از استیل وارداتی ۳۰۴ استفاده شده است که ضخامت آن نیز به ۷/۰ میلی‌متر می‌رسد. به غیر از این مورد، باید به راه تامین نور نیز فکر کرد که در نوع خود از اهمیت زیادی برخوردار است. تامین نور در این آسانسور توسط پلکسی صورت می‌گیرد که به همین جهت یک نمونه عالی به حساب می‌آید. خوشبختانه پلکسی تا سال‌ها دوام خواهد داشت و بدون هیچ مشکلی می‌توان از آن استفاده کرد. همچنین در صورت خرابی می‌توانید که آن را به ‌راحتی تعمیر کنید.

سنگ کف کابین آسانسور G09

سنگ کف کابین آسانسور از مهم‌ترین اجزای آن است که باید از بهترین سنگ‌ها برای آن استفاده شود. با توجه به رنگ سنگ مورد نظر، نوع سنگ نیز متفاوت خواهد بود. در حال حاضر برای کف کابین آسانسور از سنگ‌هایی نظیر لاشتر، نجف‌آباد، امپرادو و گلدن بلک استفاده می‌شود. هر کدام از این سنگ‌ها زیبایی خاص خود را دارند که شما می‌توانید با توجه به نوع نیاز خود آن را تهیه کنید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ظرفیت کابین و چاه  تغییر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید