دکور کابین آسانسور​ مدل G18

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر ظ

نوع درب کابین آسانسور G18

هنگامی که شما برای خرید کابین آسانسور از شرکت جنرال کابین اقدام می‌کنید، حتما باید نوع درب کابین را نیز بررسی کنید. در واقع هر کابین آسانسور در شرایط خاصی قابل استفاده است که شما می‌توانید این مورد را به صورت ویژه تحلیل کنید. در صورتی که شما از آسانسور دو درب مجاور استفاده می‌کنید، کابین آسانسور G18 انتخاب فوق‌العاده‌ای برای شما خواهد بود. در عین حال نباید از یاد برد که این کابین آسانسور برای موارد دو درب تونلی مناسب نیست و شما باید از سایر مدل‌ها در این بخش استفاده کنید. با توجه به اهمیت بالای این موارد، حتما در هنگام خرید به تمامی آن‌ها دقت کنید تا از این لحاظ با مشکل خاصی روبرو نشوید.

متریال سازنده کابین آسانسور G18

با توجه به اهمیت بالای کابین آسانسور G18، امروزه شاهد آن هستیم که افراد زیادی برای خرید آن درخواست می‌دهند. به همین علت بهتر است که با متریال سازنده این مدل از کابین آسانسور، بیشتر آشنا شوید. در این کابین آسانسور از فلز استیل ۳۰۴ نگیر استفاده شده است که البته نمونه وارداتی آن در کابین به کار رفته است. میزان ضخامت این استیل نیز برابر با ۷/۰ میلی‌متر است که برای ساخت کابین آسانسور یک انتخاب مناسب به حساب می‌آید. خوشبختانه این استیل ضد خش و خط است که به همین جهت همیشه تمیزی و زیبایی خود را حفظ خواهد کرد. در همین حال از لامپ‌های LED باکیفیت برای نصب در داخل کابین آسانسور استفاده می‌شود که همین امر طراحی داخلی کابین را زیباتر خواهد کرد و جلوه تازه‌ای را به آن می‌بخشد.

سنگ کف کابین آسانسور G18

 یکی از نکات بسیار مهم درباره انتخاب کابین آسانسور، قسمت کف آن است. طبق بررسی‌هایی که تا به حال صورت گرفته‌ است، معمولا از سنگ‌های مختلفی همچون گرانیت سرامیک برای کف کابین آسانسور استفاده می‌شود. خوشبختانه شرکت جنرال کابین نیز در این بخش بسیار عالی عمل کرده است و انواع سنگ‌های ارزشمند را در این زمینه به کار می‌برد. در حال حاضر سنگ‌هایی نظیر نجف آباد، گلدن بلک و امپرادو در کابین آسانسور G18، قابلیت نصب دارند که با توجه به دیزاین و طراحی کابین انتخاب خواهند شد.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید