دکور کابین آسانسور​ مدل G17

در صورتی که شما قصد خرید کابین آسانسور را دارید، حتما باید به مدل کابین آسانسور نیز دقت کنید تا بر اساس نیاز شما انتخاب شده باشد. بر همین اساس کابین آسانسور G17‌ یکی از مهم‌ترین مواردی است که شما می‌توانید از‌ آن بهره ببرید. در حال حاضر از این کابین آسانسور برای ساختمان‌های مسکونی می‌توان استفاده کرد. به‌خصوص این کابین برای برج‌های مسکونی بسیار عالی است که می‌توان آن را به راحتی نصب نمود. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد، امکان به‌کارگیری این کابین آسانسور در ساختمان‌های اداری نیز وجود خواهد داشت. به‌طور قطع اگر شما یک برنامه‌ریزی درست و حرفه‌ای داشته باشید، استفاده از کابین آسانسور G17 برای شما فواید بسیار زیادی به همراه خواهد داشت.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور G17

یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید درباره کابین آسانسور G17 بررسی کنید مربوط به نوع درب آن است. بسیاری از افراد به دلیل نا‌آگاهی ممکن است که نوع درب ناسازگار با آن را تهیه کنند که برای آن‌ها مشکل ایجاد می‌کند. ذکر این مورد ضروری است که این کابین آسانسور برای موارد دو درب مجاور بسیار عالی است. به همین جهت اگر آسانسور شما از همین نوع است، می‌توانید که از این امکان به صورت ویژه بهره ببرید. با این حال این نکته را به یاد داشته باشید که کابین آسانسور G17 برای موارد دو درب تونلی قابل استفاده نیست. به همین جهت شما باید در هنگام خرید همه این فاکتورها را در کنار هم در نظر بگیرید تا مشکلی از این جهت برای شما به وجود نیاید.

متریال سازنده کابین آسانسور G17

یکی از مهم‌ترین عواملی که در تعیین کیفیت کابین آسانسور نقش دارد متریال سازنده آن است. عنصر اصلی سازنده این کابین آسانسور، ورق‌های استیل هستند که با ضخامت ۷/۰ میلی‌متر ساخته شده‌اند. این ورق‌های استیل از نوع ۳۰۴ نگیر هستند که از بهترین نوع استیل وارداتی به حساب می‌آید. به غیر از این موارد، باید به این مورد نیز دقت داشته باشید که از شیشه‌های لمینت سکوریت برای این کابین آسانسور استفاده شده است. خوشبختانه شیشه به کار رفته در این کابین آسانسور نیز ایمنی بالایی دارد و به هیچ عنوان خرد نمی‌شود. همچنین برای نورپردازی داخلی نیز از لامپ‌های LED استفاده شده است که ارزش آن را بیشتر خواهد کرد. با توجه به شرایط خاصی که در این قسمت وجود دارد، شما این امکان را خواهید داشت که مدل کابین آسانسور  G17 را با مناسب‌ترین قیمت ممکن برای خود از طریق سایت جنرال کابین خریداری کنید.

سنگ کف کابین آسانسور G17

وقتی که شما می‌خواهید برای خرید کابین آسانسور اقدام نمایید، قبل از هر چیز باید به فکر سنگ کف کابین آسانسور نیز باشید. به‌طور کلی برای تعیین نوع سنگ کف آسانسور، باید عوامل مختلفی را بررسی کرد که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. بر همین اساس طراحی و دیزاین داخلی کابین آسانسور اهمیت بسیار بالایی در این قسمت دارد. در حال حاضر سنگ‌هایی نظیر لاشتر و امپرادو در این کابین قابل نصب هستند. همچنین گلدن بلک و نجف‌آباد نیز گزینه‌های مناسبی هستند که شما می‌توانید به صورت ویژه از آن‌ها استفاده لازم را ببرید.

اندازه های دکور

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید