شستی لولایی

زمان مطالعه : 15m

2 دی , 1402

اشتراک گذاری:

شستی کابین آسانسور چیست؟

شستی کابین آسانسور یک پنل الکترونیکی فرماندهی است که داخل کابین نصب می‌شود. این پنل دارای دکمه‌های مختلف از جمله دکمه‌های جابه‌جایی طبقات، دکمه‌های باز و بسته کردن درب و دکمه‌های خدمات اضطراری مانند آلارم و تعلیق آسانسور است که دستورات مسافران را مطابق نیاز در آسانسور ثبت و به تابلو فرمان می‌رساند. تابلو فرمان از طریق سنسورهای موجود، داده‌ها را پس از دریافت پردازش می‌کند و به‌سرعت عمل می‌کند.

محل قرارگیری شستی

کالکشن جدید هارمونی به‌گونه‌ای طراحی شده است که قرارگیری شستی داخل کابین را مشخص می‌کند و از لحاظ طراحی می‌تواند بخشی از زیبایی و دیزاین کلی کابین را تشکیل دهد. پیشنهاد ما این است که اگر انتخاب شما به کالکشن هارمونی متمایل است، شستی را نیز از جنرال کابین تهیه کنید و محل قرارگیری آن را تغییر ندهید؛ زیرا این کار ممکن است زیبایی کابین را کاهش دهد.

 اگر به هر دلیلی این موارد را رعایت نکردید، شستی لولایی را به شما توصیه می‌کنیم.

شستی لولایی
شستی لولایی

شستی لولایی

شستی چفتی کابین یکی از محصولات جدید شرکت جنرال کابین است که به طور قابل‌توجهی به بهبود عملکرد شرکت‌های خدمات و نگهداری آسانسور کمک می‌کند.

 فرض کنید یکی از دکمه‌های شستی درون کابین آسانسور شما که به‌صورت تو کار است خراب شود و شما نیاز به تعویض یا تعمیر آن دارید. این دغدغه باعث می‌شود که تعمیر یک دکمه کوچک دشوار و زمان‌بر شود. شستی لولایی به طور پیش‌فرض در دماغه کابین نصب می‌شود تا حتی یک سانتی‌متر از فضای مفید کابین کاسته نشود. این اقدام می‌تواند به شرکت‌های خدمات و نگهداری آسانسور کمک زیادی کند تا فرایند سرویس و نگهداری را به‌صورت آسان و ایمن انجام دهند. البته شستی لولایی نیز نقاط ضعف خود را دارد؛ حتی اگر از دکمه‌های خاص یا مانیتور استفاده شود، ممکن است شستی را به‌اندازه کافی خاص و جذاب نکند.

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید