دکور کابین آسانسور​ مدل G01

دکور کابین آسانسور جزء آن دسته از بخش های مهم در ساختمان است که باعث بالا رفتن ارزش و زیبایی ساختمان می شود و امروزه با توجه مردم به نوع و سبک معماری ساختمان، انتخاب مناسب کابین آسانسور برای ساختمان پر اهمیت تر از گذشته شده است

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، ویلا و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

نمای نزدیک دکور

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

دکور کابین آسانسور مدل G01

دکور کابین آسانسور مدل G01 جزء آن دسته از بخش های مهم در ساختمان است که باعث بالا رفتن ارزش و زیبایی ساختمان می شود و امروزه با توجه مردم به نوع و سبک معماری ساختمان، انتخاب مناسب کابین آسانسور برای ساختمان پر اهمیت تر از گذشته شده است. شرکت جنرال کابین باتوجه به این نیاز مهم شروع به طراحی و تولید کابین آسانسور متناسب با نوع سبک معماری و نمای ساختمان کرده است. کابین آسانسور مدل G01 با توجه به طراحی مدرن خود مناسب برای ساختمان های با نوع کاربری اداری ، شرکت ها، مجتمع ها و تمام ساختمان هایی که با المان های مدرن طراحی شده است مناسب می باشد و در رنگ های دودی و نقره ای و طلایی و مسی موجود می باشد.

تولید کابین آسانسور مدل G01

کابیـن آسانسور G01 یکی از محصولات درجه یک تولید شده در شرکت جنرال کابین است که مطابق با استاندارهای جهانی و بین المللی تولید شده و تمام تلاش مهندسان و طراحان این مجموعه بر آن بوده تا بهترین کابین ممکن را  طراحی، تولید و ارائه نمایند.
فرآیند تولید و فروش این بخش از آسانسور تماما زیر نظر مهندسان خبره بوده و پس از آزمایش ها و دریافت نشان استاندارد، به مرحله بهره برداری می رسد.
نصب این کابین هم مطابق با استانداردهای نصب انواع کابین آسانسور انجام می شود.

 

 قیمت دکور کابین آسانسور مدل G02

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمتکابـین مدل G01 و خرید این آسانسور زیبا و مدرن، با ما در  شرکت جنرال کابین با شماره های۴۶۸۶۰۰۳۴-۰۲۱ و  ۴۶۸۶۰۰۲۴-۰۲۱ و ۹۶۷۴۱۰۲-۰۹۱۲ در ارتباط باشید.

سبد خرید