صفحه اصلی / رویدادها / نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران سال ۱۴۰۰
نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰

زمان مطالعه : 7 دقیقه

نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰

برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰، یک فرصت عالی برای تمامی فعالان این عرصه ایجاد کرده است  تا خدمات و محصولات  خود را به‌صورت ویژه ارائه و نمایش دهند. شرکت‌های فعال در این نمایشگاه‌ها شامل انواع مؤسسات داخلی و خارجی می‌شود که هرکدام از آن‌ها توانایی خود را به‌صورت ویژه به نمایش گذاشتند. وجود شرکت‌های خارجی در این نمایشگاه، نشان‌دهنده بین‌المللی بودن است که همین امر اعتبار آن را بیشتر می‌کند. شرکت جنرال کابین نیز در نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰ حضور مفید و مؤثری داشت. در این مطلب از سایت جنرال کابین، بیشتر با این نمایشگاه و نحوه حضور شرکت جنرال کابین در آن آشنا خواهید شد.

مزایای برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی

به‌صورت کلی برگزاری این نمایشگاه دارای منافع زیادی برای شرکت‌کنندگان و همچنین بازدیدکنندگان خواهد داشت. تمامی خدمات و محصولات  مربوط به حوزه آسانسور و پله برقی در این رویداد مهم به نمایش درآمدند. با توجه به اینکه تمامی متخصصان مطرح این عرصه در نمایشگاه حضور دارند، تعامل افراد و شرکت‌های مختلف با هم می‌تواند تأثیر بسیار مثبتی بر روی کسب‌وکار آن‌ها بگذارد. شرکت‌های ساختمانی و انبوه‌ساز نیز به‌صورت ویژه از این نمایشگاه کم‌نظیر استقبال کردند تا با جدیدترین امکانات در این بخش آشنایی پیدا کنند.

به‌صورت کلی همه کسانی که در کار ساخت‌وساز هستند، علاقه دارند که با محصولات جدید در حوزه آسانسور و پله برقی آشنا شوند. این نمایشگاه توانست جدیدترین نوع این تجهیزات را به نمایش بگذارد که توجه بسیاری از این افراد را به خود جلب کرد. 

علت برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی

دلایل متعددی برای برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی وجود دارد که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت است. در این نمایشگاه، خلاقیت‌های نوآورانه در صنعت آسانسور و پله برقی به نمایش درآمد که با استقبال بسیار زیادی هم مواجه شده است. در واقع این نمایشگاه به خوبی ظرفیت‌های فراوان تولید داخلی این محصولات را به خوبی نشان داد که شما هم می‌توانید از این ظرفیت عظیم به نفع خود بهره ببرید. با توجه به اینکه مسئولین کشوری نیز از این نمایشگاه مهم بازدید به عمل آوردند، نقاط ضعف و قوت این صنعت نیز به خوبی نمایان شد که شرایط خوبی برای قانون‌‌گذاری در زمینه تولید این محصولات فراهم نمود.

نشان دادن ظرفیت‌های مختلف در زمینه تولید آسانسور و پله برقی باعث شد که بسیاری از سرمایه‌گذاران با این بخش آشنایی پیدا کنند و بخشی از سرمایه خود را در این صنایع درگیر کنند. در این نمایشگاه از تکنولوژی‌های بی‌نظیر سایر کشورها نیز رونمایی گردید که همین موضوع باعث شد تا تولیدکنندگان ایرانی نیز بتوانند با بهترین استانداردهای جهانی در این زمینه آشنایی پیدا کنند. خوشبختانه در این فضای دوستانه، بسیاری از شرکت‌های موفق ایرانی با هم به رقابت پرداختند. به طور قطع هر چقدر که شرکت‌های بیشتری در این حوزه فعال باشند، کیفیت خدمات در زمینه آسانسور و پله برقی نیز افزایش زیادی پیدا می‌کند. در طول این نمایشگاه به خوبی توانایی‌های شرکت‌های مختلف برای صادرات محصول نیز به خوبی به نمایش گذاشته شد که حتماً باید از این فرصت بی‌نظیر در این راستا استفاده نمود.

گروه‌های محصولات مهم در نمایشگاه

شرکت‌های زیادی در این نمایشگاه حضور دارند که هرکدام از آن‌ها دارای رزومه خاص خود می‌باشند. گرو‌ه‌های کالایی هم بسیار متنوع هستند تا افراد بتوانند از خدمات گسترده‌ای در این بخش برخوردار شوند. آسانسور و پله برقی، بخش بزرگی از کالاهای این نمایشگاه را تشکیل می‌دهند که بیشتر بازدیدکنندگان نیز برای دیدن آن دست به کار شده‌اند. همچنین از تجهیزاتی نظیر جرثقیل و بالابرهای زنجیری نیز در طول نمایشگاه بازدید شد. نکته جالب ماجرا حضور کالاهایی نظیر لیفتراک‌ها و همچنین سایر لیفت‌های معمول بود.

نکته جالب این است که ناظران ساختمانی و انبوه‌سازان نیز در این نمایشگاه حضور داشتند تا با تجهیزات مختلف آشنایی پیدا کنند. شرکت‌های طراحی و مهندسی نیز نقش بسیار مهمی در صنعت ساخت و ساز دارند که حضور خود را در این نمایشگاه مهم عملی کردند. برای اینکه تمامی اتفاقات داخل نمایشگاه به خوبی پوشش داده شود، حضور مجلات و نشریات تخصصی نیز جالب توجه بود. پیمانکاران ساختمانی نیز علاقه بسیار زیادی به این نمایشگاه نشان دادند تا بتوانند از دستاوردهای جدید در زمینه آسانسور و پله برقی برخوردار شوند. انجمن‌ها و واحدهای صنفی مربوط به ساخت و ساز نیز به‌صورت فعال در نمایشگاه عمل کردند تا آن‌ها هم سهم مهمی از این خدمات را به خود اختصاص دهند.

غرفه سازی

در این رویداد مهم، شرکت‌های مختلف با در اختیار گرفتن یک غرفه به معرفی محصولات و خدمات خود در این بخش پرداختند. هر شرکت دستاوردهای مختلف خود در این عرصه را به نمایش گذاشت تا افراد حاضر در صنعت ساختمان‌سازی با خدمات آن‌ها آشنایی پیدا کنند.

کارشناسان هر شرکت در این نمایشگاه، مشاوره درباره محصولات و خدمات را به بهترین نحو ممکن انجام می‌دهند تا شما از نوآوری‌های این حوزه اطلاع پیدا کنید. همچنین خدمات تجاری متنوعی برای بازدیدکنندگان فراهم شد که امکان رزرو و سفارش محصولات هم در آن در نظر گرفته شده بود.

گزارش از غرفه های نمایشگاه آسانسور و پله برقی

حضور جنرال کابین در نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰

با توجه به ظرفیت‌های فوق‌العاده نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران،‌ کارخانه صنعتی جنرال کابین نیز تصمیم گرفت در این فضای عالی حضور داشته باشد. غرفه جنرال کابین در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردهای خود را به نمایش گذاشت تا همه افراد بتوانند با این دستاوردها آشنایی پیدا کنند. تجهیزات مختلفی همچون کابین آسانسور، کادر وزنه و براکت در معرض عموم قرار گرفت. بسیاری از کارشناسان و صاحب‌نظران بعد از بازدید غرفه جنرال کابین به کیفیت بالای محصولات این کارخانه اذعان کردند.

این مجموعه همواره تلاش کرده است که از بهترین مواد اولیه برای تولید محصولات خود بهره ببرد و به همین علت محصولات نمایشگاهی در بالاترین کیفیت ممکن قرار داشتند. بعد از اینکه بسیاری از سفارش‌ها در غرفه این کارخانه ثبت شد، کار تولید و مونتاژ آسانسور نیز شروع گردید که بخش زیادی از آن‌‌ها نیز به مشتریان مربوطه تحویل داده شده است.

بازدید از غرفه جنرال کابین

چرا جنرال کابین ؟

کارخانه صنعتی جنرال کابین ، تولید کننده مجموعه ای گسترده از محصولات تخصصی آسانسور از جمله کابین ، کارفریم ، کادر وزنه ، استراکچر اصلی ، شاستی موتور ، کارسلینگ ، براکت و دیگر تجهیزات وابسته آسانسور است و با ظرفیت تولیدی سالانه بیش از 2000 دستگاه ، در کلاس جهانی تولیدکنندگان این محصولات قرار گرفته است.

مدیران موسس مجموعه جنرال کابین که فعالیت خود را از سال 1384 در صنعت طراحی ، تولید و مونتاژ آسانسور شروع کرده اند ، با دانش و تجربه  کافی از صنعت طراحی، ساخت و مونتاژ آسانسور ، تولید محصولی با رویکردی مهندسی و قابل رقابت با برندهای برتر جهانی را آغاز نموده اند.

آیا محصولات جنرال کابین صادراتی هستند ؟

بله 

جنرال کابین درحال حاظر محصولات خود را به هفت کشور صادر میکند

چرا مهندسی و طراحی آسانسور مهم ترین نکته در خرید آسانسور است ؟

مهندسی آسانسور پر اهمیترین نکته در خرید آسانسور است اما متاسفانه در اکثر شرکت های که در زمینه آسانسور فعالیت دارند به این نکته مهم توجه نمیکنند و به صورت ستنی و تجربی به تولید و نصب میپردازند که همین امری که در نظر این گونه افراد بی اهمیت جلوه میکند میتواند خطرات جبران ناپذیری یا بسیار پرهزینه برجای بگذارد  مثل سقوط آسانسور، لرزش، درطولی آسیب دیدن، سرویس نگه داری بسیار پرهزینه…a

شرکت جنرال کابین با داشتن تیم مهندسی خبره و با تجربه به طراحی کامل آسانسور میپردازند اما باید به نکته مهم توجه کرد که جنرال کابین فقط تولید کننده کابین آسانسور است اما برای رضایت و امنیت کابین در حین نصب و اجرا مهندسی کامل آسانسور را انجام میدهد

میتوانید برای مشاوره کاملا رایگان (کلیک کیند)

سخن پایانی

برگزاری نمایشگاه آسانسور و پله برقی تهران ۱۴۰۰ باعث شد تا شرکت‌ها و سازمان‌های مربوط به این عرصه در کنار هم جمع شوند. بازدیدکنندگان به خوبی با محصولات و خدمات جدید آشنایی پیدا کردند و در صورت نیاز سفارش خود را ثبت کردند. شرکت جنرال کابین، یکی از غرفه‌های منتخب این نمایشگاه بود که موفق شد بهترین محصولات خود را به خوبی معرفی نمایند. بسیاری از پیمانکاران و ناظران ساختمانی محصولات فوق‌العاده جنرال کابین را تأیید کرده و در پروژه‌های خود، آن‌ها را مورد استفاده قرار می‌دهند.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
amirreza

بسیار مطلب عالی بود ممنون از شما