زمان مطالعه : 15m

9 شهریور , 1402

اشتراک گذاری:

دومین اجلاس سازندگان و طراحان مشهد - شهریور 1402

دومین اجلاس سازندگان و طراحان مشهد ۸ و ۹ شهریور ماه ۱۴۰۲ در مرکز همایش های برج سپید مشهد با توسط مجتمع رسانه ای ساختمان- صما  با حضور پرقدرت جنرال کابین برگزار شد.

کابین آسانسور Monaco

کابین آسانسور Roma

مقدمه

این اجلاس شامل سخنرانی و ارائه۲۰ پروژه شاخص با حضور جنرال کابین، معماران و سازندگان مطرح، پنل آسیب شناسی و هویت در معماری شهرسازی مشهد، کارگاه های آموزشی تا نمایشگاه محصولات ساختمانی و نمایشگاه مقیاس آثار ۱۰۰پروژه ۱۰۰ معمار از معماران معاصر ایران بود.

همایش صما - شهر مشهد - شهریور 1402

حضور جنرال کابین

جنرال کابین در این همایش با رویکرد خلق ارزش افزوده در صنعت ساختمان با تمرکز بر روی محصولی بنام آسانسور حضور پیدا کرد.
جنرال کابین در این همایش از کالکشن سری اول هارمونی نیز رونمایی کرد که مورد استقبال شرکت کنندگان و معماران حاضر در همایش صما قرار گرفت.

در روز اول اجلاس، پیروز حناچی ، شهردار سابق تهران، پیمان جوزی سازنده منتخب تهران و علیرضا یونچی ، کارآفرین ملی و داور مسابقه میدون سخنرانی داشتند، همچنین پنل حکمران شهری در قرن ۲۱ با حضور حامد کامل نیا –بهار بزرگمهر –مجیدتوتونچی– هومن مرصعی و مسعود ارونقی برگزار شد.

روز دوم نیز این پنل ها ادامه داشت. ارائه مصادیق ارزش افزوده در پروژه مسکونی ولنجک ،خانه طاق سبزوار،چشم تهران با حضورفرشاد مهدی زاده ، معمار، ارائه مصادیق ارزش افزوده در پروژه ولنجک توسط علی موسی پناه، معمار، ارائه مصادیق ارزش افزوده در پروژه فکری باهمستان توسط مهران حق بین، معمار و همچنین سخنرانی مهندس طاهری نیا در مورد رویکردها و محصولات جدید جنرال کابین به پایان رسید.

همایش سما - شهر مشهد - شهریور 1402

سخن پایانی

محوریت اجلاس های امسال مجتمع رسانه ای صما ساخت و ساز تمدن ساز است و حضور جنرال کابین در این اجلاس ها با ارائه راهکار و محصولات جدید نقش پررنگی داشته است .

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید