زمان مطالعه : 15 دقیقه

11 آبان ماه , 1402

اشتراک گذاری:

چهاردهمین اجلاس سازندگان و طراحان - صدا و سیما تهران -آبان 1402

چهاردهمین اجلاس سازندگان و طراحان در مرکز همایش های صدا و سیما تهران به میزبانی جنرال کابین و صما برگزار شد.

مقدمه

موضوع این همایش رونمایی از کمپین ساخت ۱۰۰ هزار واحد توسط سازندگان مناطق برخوردار در این گردهمایی برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام ، برگزاری پنل های تخصصی بررسی چالش های ساخت و ساز در منطقه یک ، برگزاری پنل های ارائه پروژه های شاخص در منطقه یک ، نمایشگاه تقاطع با حضور پروژه های منطقه یک بود که جنرال کابین هم با رونمایی از کالکشن جدید هارمونی توانست نظر معماران و طراحان مطرح را به خود جلب کند.

غرفه جنرال کابین نمایشگاه بین المللی صنعت آسانسور 1401

حضور جنرال کابین

محتوای این همایش رونمایی از کمپین ساخت ۱۰۰ هزار واحد توسط سازندگان مناطق برخوردار در این گردهمایی برگزاری کارگاه های آموزشی با حضور اساتید بنام ، برگزاری پنل های تخصصی بررسی چالش های ساخت و ساز در منطقه یک ، برگزاری پنل های ارائه پروژه های شاخص در منطقه یک ، نمایشگاه تقاطع با حضور پروژه های منطقه یک و جنرال کابین هم با رونمایی از کالکشن جدید خود بنام هارمونی توانست نظر معماران و طراحان مطرح کشور را به خود جلب کند .
برای دیدن  همه رویدادهای جنرال کابین به صفحه رویدادها سر بزنید.

سخن پایانی

نمایشگاه معماری و سازندگان صنعت ساختمان هم با عنوان” تقاطع” همزمان با برنامه برگزار شد. در این نمایشگاه پروژه های در حال ساخت ، پروژه های آماده فروش و پروژه های تکمیل شده شاخص منطقه یک با حضور سازنده پروژه و معمار آن برگزار شد.

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید