دکور کابین آسانسور​ مدل ویکتوریا

امروزه استفاده از کابین آسانسور در هر ساختمان جدیدی به یک ضرورت تبدیل شده است که باید در این راستا برنامه‌ریزی درستی را انجام داد. به همین جهت شاهد آن هستیم که کابین آسانسور ویکتوریا به عنوان یک مدل خوب پیش روی شما قرار دارد. در واقع شما این امکان را خواهید داشت که از این کابین زیبا برای استفاده در مکان‌های مختلفی بهره ببرید.

کاربری

مناسب هتل، آپارتمان، مراکز تجاری و…

متریال

استـیل های وارداتـی ۳۰۴ نگیــر با ضخامت ۰٫۷

سبک معماری

مدرن

نقشه‌ها

تمای محصولات دارای نقشه طراحی میباشند

اطلاعات دقیق محصول
  • ظرفیت : ۴ تا ۲۱ نفره
  • ارتفاع کابین : ۲۲۰ تا ۲۸۰ سانتی متر 
  • سنگ : نجف آباد، گلدن بلگ، لاشتر  
  • تجهیزات جانبی : کادر وزنه، یوک نرده روی کابین، سینی زیر درب، کفشک، ضربه گیر 

نوع درب کابین آسانسور ویکتوریا

وقتی که شما تصمیم گرفتید کابین آسانسور را خریداری کنید، حتما باید عوامل متعددی را در نظر بگیرید که هر کدام آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. به همین جهت است که شما باید نگاه ویژه‌ای نیز به نوع درب کابین آسانسور ویکتوریا داشته باشید. یکی از نکات مهمی که باید درباره مدل کابین آسانسور ویکتوریا به آن دقت کنید این است که این مدل برای آسانسور دو درب تونلی و مجاور قابل استفاده نخواهد بود. به همین علت برای این‌گونه موارد باید از مدل‌های دیگر استفاده کنید.

متریال سازنده کابین آسانسور ویکتوریا

دیزاین خانه به سبک انگلیسی به معنای داشتن مدرنتیه در کنار یک فضای خاص قدیمی است. همچنین استفاده از عناصر و اثاثیه چوبی در سبک انگلیسی بسیار قابل توجه است.
چوب در دکوراسیون داخلی ساختمان‌ها نقش منحصر به فردی دارد. انرژی‌های مثبت طبیعی و ارگانیک، زیبایی‌های متنوع آن همراه با خلاقیت‌هایی که امروزه در صنعت دکوراتیو وجود دارد، استفاده از چوب را در این صنعت گسترش داده است.
ام دی ف ای یک نوع چوب مصنوعی است که ترکیبی از خاک اره و چسب است که تحت فشار و حرارت بالا با هم ترکیب می شود. ویژگی مهم ام دی اف این است که صاف و یک دست است که گاهی رگه هایی از طرح چوب بر روی آن وجود دارد.
در دکور کابین ویکتوریا از ترکیب MDF و استیل استفاده شده.
نورهای مورد استفاده در ویکتوریا، نور های زرد رنگ هستند. رنگ زرد به دلیل نزدیکی رنگ آن به طلا به عنوان نماد ثروت شناخته می شود. ترکیب این رنگ در معماری نور در کنار رنگ های دیگر همچون طوسی و مشکی می تواند چنین حسی را ایجاد کند.

سنگ کف کابین آسانسور ویکتوریا

بدون شک انتخاب یک سنگ مناسب برای کف کابین آسانسور از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است که شما هم باید به این مورد دقت داشته باشید. خوشبختانه شرکت جنرال کابین نیز همواره از بهترین سنگ‌ها برای کف کابین آسانسور استفاده می‌کند که شما می‌توانید از این امکان به سود خود بهره ببرید. در حال حاضر شما میتوانید با توجه به سلیقه شخصی خود سنگ هایی از جمله پاندا، لاشتر، امپرادو و … استفاده کنید.

اندازه های دکور کابین آسانسور​ مدل ویکتوریا

عرض و طول کابین با توجه به ضرفیت کابین و چاه  تعغیر میکند اما در صورت کلی بین ۲۳۰ تا ۲۸۰ سانتی متر ارتفاع و عرض درب ها بین ۸۰ تا ۱۲۰سانتی متر میباشد.

سبد خرید