زمان مطالعه : 6m

25 آذر , 1402

اشتراک گذاری:

چطور پیچ های کابین انتخاب می شوند؟

ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که معیار و منطق پشت انتخاب تعداد و ابعاد پیچ‌ها در ایجاد اتصالات مستحکم و مطمئن بین یوک و کادر وزنه محصولات با کیفیت جنرال کابین چیست؟

هر پیچ بر اساس گرید خود ارزیابی می‌شود که بیانگر میزان استحکام و دوام آن در برابر نیروهای کششی و فشاری است. ما با دقت و توجه به گرید مورد نظر و بار وارده، الگوی اتصال و تعداد پیچ‌های لازم را به شیوه‌ای علمی و دقیق تعیین کرده و طرح‌ریزی می‌کنیم.

برای تضمین کیفیت و استانداردسازی، نمونه‌هایی تصادفی از پیچ‌های تولیدی را به یک مرکز آزمایشگاهی معتبر فرستادیم تا با آزمون‌های دقیق، درجه استحکام پیچ‌ها را مورد تایید قرار دهند و گرید مشخص شده برای هر پیچ را با اطمینان کامل تعیین کنیم.

چطور پیچ های کابین انتخاب می شوند؟
چطور پیچ های کابین انتخاب می شوند؟

حتما بخونید: حضور جنرال کابین در نمایشگاه ساختمان 1401

در آزمایشگاه، پیچ‌هایی با قطر 12 میلی‌متر و طول 5 سانتی‌متر جهت سخت‌کشی انتخاب شدند و در دستگاه کشش تعبیه شدند. با آغاز فرایند آزمون و دور شدن فک‌ها از یکدیگر، پیچ تحت فشار کششی قرار گرفت و نیروی وارد بر آن تا زمانی که تغییر شکل داد و نهایتاً شکسته شود، افزایش یافت.

طی این فرآیند، نیروی وارد شده به پیچ به صورت لحظه‌ای و آنلاین در نرم‌افزاری خاص ثبت و در نموداری به وضوح نشان داده شد. این نتایج، ما را در طراحی سازه‌های مونتاژی مستحکم در شرکت جنرال یاری رساند.

اهمیت دیگر این بخش، تایید توانایی بدنه پیچ‌ها در تحمل بارهای وارده بود. اینکه اطمینان حاصل شود که استحکام کلگی پیچ در هنگام فشارهای شدید دچار شکستگی نمی‌شود، دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است؛ خوشبختانه پیچ‌های تولیدی ما با موفقیت از این آزمون سختگیرانه عبور کرده‌اند.

نظرتون درباره این مطلب چی بود؟

حتما نظرتونو درباره این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

سبد خرید